Levering van matrassen, kussens en dekens en linnen en textiel
Centraal orgaan opvang asielzoekers (COA)
Zie het beschrijvend document. • Perceel 1: Matrassen, kussens en dekens; • Perceel 2: Linnen en textiel. Op basis van de looptijd van de Raamovereenkomst raamt het COA de waarde van de Opdracht op: €7.000.000,- voor Perceel 1 en €4.500.000,- voor Perceel 2 exclusief btw. De maximale contractwaarde van deze opdracht is: €10.500.000,- voor Perceel 1 en €6.700.000,- voor Perceel 2 exclusief btw, exclusief indexatie(s).
DeadlineDeadline 2026-10-22
Wie? Wat?- • Meubileringsartikelen › Woningtextiel
- • Textielwaren voor huishoudelijk gebruik › Badkamer- en keukenlinnen
- • Textielwaren voor huishoudelijk gebruik › Dekens en reisdekens
- • Textielwaren voor huishoudelijk gebruik › Lakens en slopen
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-20 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering van matrassen, kussens en dekens en linnen en textiel
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Textielwaren 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Matrassen, kussens en dekens
Geschatte waarde exclusief BTW: 7000000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Aanvullende producten/diensten:
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 51 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Tweemaal een periode van maximaal 12 maanden.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): Leverbetrouwbaarheid (uitwerking Perceel 1)
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
2️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Linnen en textiel
Geschatte waarde exclusief BTW: 4500000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Aanvullende producten/diensten: Badkamer- en keukenlinnen
📦
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Leverbetrouwbaarheid (uitwerking Perceel 2)
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie het beschrijvend document.
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-22 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-22 10:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen ✅
Openingsdatum: 2026-10-22 10:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-24 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: Geschiktheidseis 1: Inschrijving in nationaal handelsregister
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA)
Nationaal registratienummer:
Postadres: Rijnstraat 8
Postcode: 2515 XP
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Anne de Bruijn
E-mail: inkoop@coa.nl 📧
Telefoon: +31 600000000 📞
URL: http://www.coa.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Huisvesting en gemeenschappelijke voorzieningen
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436755 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436755 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 161-579898 (2026-08-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering van matrassen, kussens en dekens en linnen en textiel
Referentienummer:
CDR-1294638
Korte beschrijving:
Zie het beschrijvend document.
• Perceel 1: Matrassen, kussens en dekens;
• Perceel 2: Linnen en textiel. Op basis van de looptijd van de Raamovereenkomst raamt het COA de waarde van de Opdracht op: €7.000.000,- voor Perceel 1 en €4.500.000,- voor Perceel 2 exclusief btw. De maximale contractwaarde van deze opdracht is: €10.500.000,- voor Perceel 1 en €6.700.000,- voor Perceel 2 exclusief btw, exclusief indexatie(s).
Toon meer
Producten/diensten: Textielwaren 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1️⃣
Interne identificatiecode:
1
Titel: Matrassen, kussens en dekens
Geschatte waarde exclusief BTW: 7000000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Zie het beschrijvend document.
• Perceel 1: Matrassen, kussens en dekens. Op basis van de looptijd van de Raamovereenkomst raamt het COA de waarde van de Opdracht op: €7.000.000,- voor Perceel 1 en €4.500.000,- voor Perceel 2 exclusief btw. De maximale contractwaarde van deze opdracht is: €10.500.000,- voor Perceel 1 en €6.700.000,- voor Perceel 2 exclusief btw, exclusief indexatie(s).
Toon meer
Duur: 51 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Tweemaal een periode van maximaal 12 maanden.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
De looptijd van de beoogde Raamovereenkomst bedraagt twee jaar en 3 maanden met voor Opdrachtgever de optie van verlenging van de looptijd met tweemaal een periode van maximaal 12 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Leverbetrouwbaarheid (uitwerking Perceel 1)
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Prijs ✅
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
2
Titel: Linnen en textiel
Geschatte waarde exclusief BTW: 4500000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Zie het beschrijvend document.
Perceel 2: Linnen en textiel. Op basis van de looptijd van de Raamovereenkomst raamt het COA de waarde van de Opdracht op: €7.000.000,- voor Perceel 1 en €4.500.000,- voor Perceel 2 exclusief btw. De maximale contractwaarde van deze opdracht is: €10.500.000,- voor Perceel 1 en €6.700.000,- voor Perceel 2 exclusief btw, exclusief indexatie(s).
Toon meer
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Leverbetrouwbaarheid (uitwerking Perceel 2)
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie het beschrijvend document.
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-22 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-22 10:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Ivm een implementatieperiode van drie maanden. Actuele looptijd waaronder afgenomen gaat worden is wel 48 maanden maximaal.
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen ✅
Openingsdatum: 2026-10-22 10:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-24 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: Geschiktheidseis 1: Inschrijving in nationaal handelsregister
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA)
Nationaal registratienummer:
37648401
Postadres: Rijnstraat 8
Postcode: 2515 XP
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Anne de Bruijn
E-mail: inkoop@coa.nl 📧
Telefoon: +31 600000000 📞
URL: http://www.coa.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Huisvesting en gemeenschappelijke voorzieningen
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436755 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436755 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor opdrachten te gunnen waarbij de volgende percelen of groepen van percelen worden gecombineerd: Wanneer op beide percelen dezelfde organisatie de voorlopige gunningsbeslissing ontvangt zal er één Raamovereenkomst worden afgesloten.
Toon meer
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 161-579898 (2026-08-20)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕