Levering van koffie, thee en aanverwante producten
Avri
Opdrachtgever zoekt één leverancier voor de levering van koffiebonen, koffie-, cacao- en melkproducten, Cafitesse producten, thee en aanverwante artikelen voor meerdere locaties. De opdracht richt zich op het verzorgen van een smaakvolle en betrouwbare warme drankenvoorziening voor medewerkers, ondersteund door een efficiënte dienstverlening en logistieke levering. De opdracht omvat de levering van koffiebonen, Cafitesse koffie-, cacao- en melkproducten, thee en aanverwante artikelen voor vijf locaties van opdrachtgever. De levering is bestemd voor een bestaand automatenpark bestaande uit vier Animo OptiBean X-13 automaten en elf Cafitesse-systemen. De exacte afname gedurende de looptijd van de overeenkomst is afhankelijk van de werkelijke behoefte van opdrachtgever.
DeadlineDeadline 2026-10-27
Wie?- • Avri
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering van koffie, thee en aanverwante producten
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Koffie, thee en aanverwante producten 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Geldermalsen
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Zuidwest-Gelderland 🏙️
Duur: 12 maanden
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van Aanpak
Kwaliteitscriterium (weging): 35
Prijs ✅
Prijs (weging): 65
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-27 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-27 12:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-27 12:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-22 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Avri
Nationaal registratienummer:
52683150
Postadres: Meersteeg 15
Postcode: 4191 NK
Poststad: Geldermalsen
Regio: Zuidwest-Gelderland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Henri-Paul van der Weide
E-mail: inkoop@avri.nl 📧
Telefoon: +31 345585353 📞
URL: http://www.avri.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438201 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438201 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-606347 (2026-09-01)
- Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten (>20 nieuwe aankopen)