Levering van enveloppen aan het CBS
Centraal Bureau voor de Statistiek
Raamovereenkomst voor het leveren van enveloppen in diverse maten en soorten (zie bijlage 5 aanbestedingsdocumenten). zie bijlage 5 aanbestedingsdocumenten de mogelijke hoeveelheden. In rood aangegeven enveloppen en hoeveelheden zijn mogelijke alternatieven voor de daarboven vermelde envelop in zwart. Hoeveelheden zijn bedoeld voor beeldvorming o.b.v. historie. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend voor de raamovereenkomst.
DeadlineDeadline 2026-10-06
Wie? Wat?- โข Enveloppen, postbladen en blanco briefkaarten โบ Enveloppen
- โข Gedrukt kantoormateriaal, met uitzondering van formulieren โบ Gedrukte enveloppen
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-26 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-27 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-26)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering van enveloppen aan het CBS
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Enveloppen ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 833228.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit: Zie aanbestedingsdocumenten
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Prijs โ
Prijs (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-06 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-06 12:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-06 12:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-11 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Centraal Bureau voor de Statistiek
Nationaal registratienummer:
Postadres: Henri Faasdreef 312
Postcode: 2492JP
Poststad: 's-gravenhage
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ralph Sevarts
E-mail: strategischinkoop@cbs.nl ๐ง
Telefoon: +31 629260134 ๐
URL: http://www.cbs.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437385 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437385 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 165-591926 (2026-08-26)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering van enveloppen aan het CBS
Referentienummer:
2026/BFB/2808
Korte beschrijving:
Raamovereenkomst voor het leveren van enveloppen in diverse maten en soorten (zie bijlage 5 aanbestedingsdocumenten). zie bijlage 5 aanbestedingsdocumenten de mogelijke hoeveelheden. In rood aangegeven enveloppen en hoeveelheden zijn mogelijke alternatieven voor de daarboven vermelde envelop in zwart. Hoeveelheden zijn bedoeld voor beeldvorming o.b.v. historie. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend voor de raamovereenkomst.
Toon meer
Producten/diensten: Enveloppen ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 833228.0 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Beschrijving van de aanbesteding:
Levering van enveloppen aan het CBS Zie aanbestedingsdocumenten voor een beeld van de mogelijke omvang onder deze raamovereenkomst.
Aanvullende producten/diensten: Gedrukte enveloppen
๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Verlenging eenzijdig vanuit Opdrachtgever mogelijk met maximaal 2 maal รฉรฉn jaar. Indien het CBS de Raamovereenkomst wil verlengen, maakt zij dit uiterlijk zes maanden voor het aflopen van de Raamovereenkomst kenbaar aan opdrachtnemer.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
De nieuwe Raamovereenkomst gaat in op 1 februari 2027 met een initiรซle looptijd tot en met 31 januari 2029 en een eenzijdige optionele verlengingsmogelijkheid vanuit Opdrachtgever met maximaal tweemaal รฉรฉn jaar.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit: Zie aanbestedingsdocumenten
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Prijs โ
Prijs (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-06 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-06 12:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-06 12:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-11 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Centraal Bureau voor de Statistiek
Nationaal registratienummer:
58668778
Postadres: Henri Faasdreef 312
Postcode: 2492JP
Poststad: 's-gravenhage
Regio: Agglomeratie โs-Gravenhage ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ralph Sevarts
E-mail: strategischinkoop@cbs.nl ๐ง
Telefoon: +31 629260134 ๐
URL: http://www.cbs.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437385 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437385 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Ralph Sevarts |Strategisch inkoper |CBS | CBS-weg 11 | Postbus 4481 | 6401 CZ Heerlen| rsys@cbs.nl (gebruik berichtenbox TenderNed).
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 165-591926 (2026-08-26)
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 833228.0 EUR ๐ฐ
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437513 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437513 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: a81e005f-2af9-4c07-9ae1-c69a566e8497-01
Bron: OJS 2026/S 166-595262 (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 833228.0 EUR ๐ฐ
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437513 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437513 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: a81e005f-2af9-4c07-9ae1-c69a566e8497-01
Bron: OJS 2026/S 166-595262 (2026-08-27)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐