Levering van een inzamelvoertuig met kraan en een achterlader

Gemeente Middelburg

De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van 2 inzamelvoertuigen met kraan en 2 achterladers. Zie aanbestedingsdocumenten.

Deadline

Deadline 2026-10-20

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-20 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering van een inzamelvoertuig met kraan en een achterlader
Korte beschrijving:
De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van 2 inzamelvoertuigen met kraan en 2 achterladers. Zie aanbestedingsdocumenten.
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Motorvoertuigen 📦
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2

1️⃣
Interne identificatiecode: 1
Titel: Perceel 1
Beschrijving van de aanbesteding:
Levering van een achterlader. Levering van 2 achterladers waarvan 1 in 2027 en 1 in 2029.
Aanvullende producten/diensten: Vuilniswagens 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Middelburg
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Overig Zeeland 🏙️
Duur
Startdatum: 2026-12-22 📅
Einddatum: 2028-12-21 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.
Informatie over opties
Opties
Beschrijving van de opties:
Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.
Gunningscriteria
Prijs
Prijs (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Kwalitatieve gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0001

2️⃣
Interne identificatiecode: 2
Titel: Perceel 2
Beschrijving van de aanbesteding:
Levering van een inzamelvoertuig met kraan. Levering van 2 inzamelvoertuigen met kraan waarvan 1 in 2027 en 1 in 2030.
Aanvullende producten/diensten: Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0002

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-20 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-20 10:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-20 10:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-22 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De aanbesteding valt binnen de werkingssfeer van Richtlijn 2009/33/EG van het Europees Parlement en de Raad (“richtlijn schone voertuigen”)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Middelburg
Nationaal registratienummer: 53489385
Postadres: Kanaalweg 3
Postcode: 4337PA
Poststad: Middelburg
Regio: Overig Zeeland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Geert Huising
E-mail: aanbesteden@unitedquality.nl 📧
Telefoon: +31 306995431 📞
URL: http://www.middelburg.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436746 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436746 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 161-581092 (2026-08-20)