Levering van Bovenleidingmasten en Boorbuizen
GVB Infra B.V.
Deze opdracht omvat de continue, voorspelbare en tijdige levering van bovenleidingmasten en bijbehorende boorbuizen (buisfunderingen) ten behoeve van het bovenleidingnet van tram en metro, dat een omvang heeft van circa 250 kilometer. Doelstelling van de Opdracht: Het primaire doel is dat GVB gedurende de gehele looptijd van de Raamovereenkomst kan beschikken over de benodigde materialen. Dit dient te geschieden onder de volgende voorwaarden: Marktconforme en transparante prijzen: Prijzen dienen in lijn te zijn met de huidige markt en volledig inzichtelijk. Voldoen aan Programma van Eisen: Alle geleverde materialen moeten strikt voldoen aan de specificaties zoals vastgelegd in het Programma van Eisen. Hoge leverbetrouwbaarheid: Een consistente en betrouwbare levering is cruciaal om de operationele continuïteit te waarborgen. Naleving overeengekomen levertijden: Leveringen moeten stipt binnen de af zie Prijzenblad
DeadlineDeadline 2026-10-13
Wie? Wat?- • Pijpleidingen, pijpleidingstelsels, pijpen, mantelbuizen, binnenbuizen en aanverwante artikelen › Mantelbuizen en binnenbuizen
- • Torens, vakwerkmasten, hefkranen en pylonen › Masten
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-27 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering van Bovenleidingmasten en Boorbuizen
Referentienummer:
2026-32
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Masten 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1️⃣
Interne identificatiecode:
1
Titel: Levering van Bovenleidingmasten
Geschatte waarde exclusief BTW: 3120000.0 EUR 💰
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Amsterdam
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 8 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: verlenging van 2 x 2 jaar
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: ja
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
2
Titel: Levering van Boorbuizen/buisfunderingen
Geschatte waarde exclusief BTW: 1300000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding: Zie PvE zie prijzenblad
Producten/diensten: Mantelbuizen en binnenbuizen 📦
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 23:59:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-14 09:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-14 09:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-18 23:59:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden ✅
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: n.v.t.
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: GVB Infra B.V.
Nationaal registratienummer:
81781884
Postadres: Arlandaweg 106
Postcode: 1043 HP
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Livio Tahamata
E-mail: inkoop@gvb.nl 📧
Telefoon: +31 204606060 📞
URL: http://www.gvb.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Stadsspoorweg-, sneltram-, metro-, tram-, trolleybus- of busdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437687 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437687 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-599701 (2026-08-27)