Levering PMD-zakken
Circulus B.V.
De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de aanschaf van indicatief (waaraan geen rechten mogen worden ontleend) 7.680.000 PMD-zakken op jaarbasis (gevouwen in plastic zak en op rol). Zie aanbestedingsdocumenten. Voor een specifieke omschrijving van de inhoud van de opdracht, verwijst de opdrachtgever ook naar het Programma van eisen (Bijlage 3).
DeadlineDeadline 2026-10-16
Wie?- โข Circulus B.V.
- โข Gelderland โบ Arnhem/Nijmegen
- โข Gelderland โบ Veluwe
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering PMD-zakken
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Afval- en vuilniszakken van polytheen ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 1
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Veluwe ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-12-01 ๐
Einddatum: 2028-11-30 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-16 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-16 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-16 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-18 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Circulus B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Aruba 16
Postcode: 7332BK
Poststad: Apeldoorn
Regio: Veluwe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ingrid Bruijgom
E-mail: aanbesteden@unitedquality.nl ๐ง
Telefoon: +31 306995431 ๐
URL: http://www.circulus.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438241 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438241 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-608086 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering PMD-zakken
Korte beschrijving:
De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de aanschaf van indicatief (waaraan geen rechten mogen worden ontleend) 7.680.000 PMD-zakken op jaarbasis (gevouwen in plastic zak en op rol). Zie aanbestedingsdocumenten.
Voor een specifieke omschrijving van de inhoud van de opdracht, verwijst de opdrachtgever ook naar het Programma van eisen (Bijlage 3).
Toon meer
Producten/diensten: Afval- en vuilniszakken van polytheen ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Titel: Perceel 1
Beschrijving van de aanbesteding:
Levering PMD-zakken Zie aanbestedingsdocumenten.
Voor een specifieke omschrijving van de inhoud van de opdracht, verwijst de opdrachtgever ook naar het Programma van eisen (Bijlage 3).
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Apeldoorn (Werkgebied Circulus)
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Veluwe ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-12-01 ๐
Einddatum: 2028-11-30 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal รฉรฉn jaar.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal รฉรฉn jaar.
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-16 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-16 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-16 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-18 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Circulus B.V.
Nationaal registratienummer:
34676550
Postadres: Aruba 16
Postcode: 7332BK
Poststad: Apeldoorn
Regio: Veluwe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ingrid Bruijgom
E-mail: aanbesteden@unitedquality.nl ๐ง
Telefoon: +31 306995431 ๐
URL: http://www.circulus.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438241 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438241 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-608086 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐