Levering, plaatsing en onderhoud Wmo trapliften (ISNV)
Gemeente Nunspeet
De opdracht die uit deze aanbesteding voortvloeit, heeft betrekking op de levering, plaatsing, het onderhoud, het beheer en – indien van toepassing – de demontage van alle nieuwe trapliften die vanaf de ingangsdatum van de overeenkomst worden verstrekt. Vanaf dat moment is de gecontracteerde leverancier verantwoordelijk voor de volledige dienstverlening met betrekking tot deze nieuw geleverde trapliften. Alle nieuwe aanvragen voor trapliften voor de gemeenten Elburg, Ermelo, Harderwijk, Nunspeet, Oldebroek, Putten en Zeewolde, vanaf de ingangsdatum van de raamovereenkomst. Inclusief levering, plaatsing, onderhoud, storingsafhandeling en eventuele verwijdering aan het einde van de gebruiksperiode.
DeadlineDeadline 2026-10-21
Wie? Wat?- • Hulpstukken voor bouwwerken › Trapliften
- • Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen › Liftonderhoud
- • Flevoland › Flevoland
- • Gelderland › Achterhoek
- • Gelderland › Veluwe
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering, plaatsing en onderhoud Wmo trapliften (ISNV)
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Trapliften 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Liftonderhoud 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeenten Elburg, Ermelo, Harderwijk, Nunspeet, Oldebroek, Putten en Zeewolde.
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen:
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwalitatieve Gunningscriteria conform Aanbestedingsleidraad
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Prijs ✅
Prijs (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-21 17:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-22 09:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-22 09:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-01 13:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Nunspeet
Nationaal registratienummer:
Postadres: Markt 1
Postcode: 8071 GJ
Poststad: Nunspeet
Regio: Veluwe 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Corine ten Hove - Hop
E-mail: inkoop@nunspeet.nl 📧
Telefoon: +31 341259911 📞
Fax: +31 341260048 📠
URL: http://www.nunspeet.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: http://www.nunspeet.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438123 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438123 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-603974 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering, plaatsing en onderhoud Wmo trapliften (ISNV)
Referentienummer:
INK/ISNV/010926
Korte beschrijving:
De opdracht die uit deze aanbesteding voortvloeit, heeft betrekking op de levering, plaatsing, het onderhoud, het beheer en – indien van toepassing – de demontage van alle nieuwe trapliften die vanaf de ingangsdatum van de overeenkomst worden verstrekt. Vanaf dat moment is de gecontracteerde leverancier verantwoordelijk voor de volledige dienstverlening met betrekking tot deze nieuw geleverde trapliften. Alle nieuwe aanvragen voor trapliften voor de gemeenten Elburg, Ermelo, Harderwijk, Nunspeet, Oldebroek, Putten en Zeewolde, vanaf de ingangsdatum van de raamovereenkomst. Inclusief levering, plaatsing, onderhoud, storingsafhandeling en eventuele verwijdering aan het einde van de gebruiksperiode.
Toon meer
Producten/diensten: Trapliften 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Liftonderhoud 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeenten Elburg, Ermelo, Harderwijk, Nunspeet, Oldebroek, Putten en Zeewolde.
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen:
De raamovereenkomst wordt aangegaan voor een initiële periode van 4 jaren, ingaande op 1 januari 2027. De initiële periode eindigt op 31 december 2030. De raamovereenkomst kan door opdrachtgever eenzijdig, vier keer met één jaar schriftelijk verlengd worden.
Toon meer
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
De raamovereenkomst wordt aangegaan voor een initiële periode van 4 jaren, ingaande op 1 januari 2027. De initiële periode eindigt op 31 december 2030. De raamovereenkomst kan door opdrachtgever eenzijdig, vier keer met één jaar schriftelijk verlengd worden.
De opdrachtgever kan de raamovereenkomst tussentijds wijzigen, als contractstandaarden beschikbaar zijn voor de Wmo trapliften.
Toon meer
Kwaliteitscriterium (naam): Kwalitatieve Gunningscriteria conform Aanbestedingsleidraad
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Prijs ✅
Prijs (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-21 17:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-22 09:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-22 09:00:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-01 13:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Nunspeet
Nationaal registratienummer:
332101843
Postadres: Markt 1
Postcode: 8071 GJ
Poststad: Nunspeet
Regio: Veluwe 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Corine ten Hove - Hop
E-mail: inkoop@nunspeet.nl 📧
Telefoon: +31 341259911 📞
Fax: +31 341260048 📠
URL: http://www.nunspeet.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: http://www.nunspeet.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438123 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438123 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-603974 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕