Levering Food & Non-Food
Stichting voor Voortgezet Onderwijs Lelystad
Het doel van deze Europese aanbesteding is om voor de Aanbestedende dienst één Inschrijver te selecteren voor de levering van food- en non-foodproducten aan Porteum Gemiddelde jaarafname (2024-2025): € 258.101, - (excl. btw); Geraamde totale omvang van de opdracht (4 jaar, incl. indexatie): € 1.077.384, - (excl. btw); Maximale omvang van de opdracht (geraamde omvang + 50%): € 1.616.077, - (excl. btw).
DeadlineDeadline 2026-10-26
Wie? Wat?- • Meubilering › Keukenuitrusting, huishoudelijke artikelen en cateringbenodigdheden
- • Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-02 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering Food & Non-Food
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Geschatte waarde exclusief BTW: 1078000.0 EUR 💰
Aanvullende producten/diensten: Keukenuitrusting, huishoudelijke artikelen en cateringbenodigdheden 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Lelystad
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Flevoland 🏙️
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 x 1 jaar
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 12:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 12:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-05 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting voor Voortgezet Onderwijs Lelystad
Nationaal registratienummer:
Postadres: De Campus 9
Postcode: 8233 GA
Poststad: Lelystad
Regio: Flevoland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Audrey Schalkwijk
E-mail: a.schalkwijk@onderwijsinkoopgroep.nl 📧
Telefoon: +31 320752500 📞
URL: http://www.porteum.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438407 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438407 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-611253 (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering Food & Non-Food
Korte beschrijving:
Het doel van deze Europese aanbesteding is om voor de Aanbestedende dienst één Inschrijver te selecteren voor de levering van food- en non-foodproducten aan Porteum Gemiddelde jaarafname (2024-2025): € 258.101, - (excl. btw);
Geraamde totale omvang van de opdracht (4 jaar, incl. indexatie): € 1.077.384, - (excl. btw);
Maximale omvang van de opdracht (geraamde omvang + 50%): € 1.616.077, - (excl. btw).
Toon meer
Producten/diensten: Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Geschatte waarde exclusief BTW: 1078000.0 EUR 💰
Aanvullende producten/diensten: Keukenuitrusting, huishoudelijke artikelen en cateringbenodigdheden 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Lelystad
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Flevoland 🏙️
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 x 1 jaar
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Deze Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van 2 jaar, met de mogelijkheid voor de Aanbestedende
dienst om deze eenzijdig 2 maal met 1 jaar te verlengen (totale maximale looptijd: 4 jaar).
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Prijs ✅
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 12:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 12:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-05 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting voor Voortgezet Onderwijs Lelystad
Nationaal registratienummer:
411877460
Postadres: De Campus 9
Postcode: 8233 GA
Poststad: Lelystad
Regio: Flevoland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Audrey Schalkwijk
E-mail: a.schalkwijk@onderwijsinkoopgroep.nl 📧
Telefoon: +31 320752500 📞
URL: http://www.porteum.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438407 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438407 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-611253 (2026-09-02)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten (>20 nieuwe aankopen)
- Dierlijke of plantaardige oliën en vetten
- Dierlijke producten, vlees en vleesproducten
- Diervoeders
- Diverse voedingsmiddelen (>20)
- Dranken, tabak en aanverwante producten (1)
- Graanmalerijproducten, zetmeel en zetmeelproducten
- Groenten, fruit en aanverwante producten (1)
- Toebereide en geconserveerde vis
- Zuivelproducten