Levering food & non food Cito
Stichting Cito Instituut voor Toetsontwikkeling
Levering Food & Non food voor de bedrijfskantine van Cito 280.000 over 4 jaar. Dit betreft uitsluitend historische informatie ter indicatie van de omvang van de opdracht. Er kunnen gene rechten worden ontleent.
DeadlineDeadline 2026-10-14
Wie? Wat? Waar?- โข Gelderland โบ Arnhem/Nijmegen
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-03 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering food & non food Cito
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Diverse voedingsmiddelen en droge waren ๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 3 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: twee maal 1 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Food & Non food artikelen voor bedrijfskantine
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 65
Prijs โ
Prijs (weging): 35
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-14 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-14 12:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-14 12:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-30 16:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Cito Instituut voor Toetsontwikkeling
Nationaal registratienummer:
Postadres: Amsterdamseweg 13
Postcode: 6814CM
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Vera den Hoedt
E-mail: klantenservice@cito.nl ๐ง
Telefoon: +31 263521111 ๐
URL: http://www.cito.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438541 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438541 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-612443 (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering food & non food Cito
Korte beschrijving:
Levering Food & Non food voor de bedrijfskantine van Cito 280.000 over 4 jaar. Dit betreft uitsluitend historische informatie ter indicatie van de omvang van de opdracht. Er kunnen gene rechten worden ontleent.
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Diverse voedingsmiddelen en droge waren ๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 3 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: twee maal 1 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Food & Non food artikelen voor bedrijfskantine
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 65
Prijs โ
Prijs (weging): 35
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-14 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-14 12:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-14 12:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-30 16:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Cito Instituut voor Toetsontwikkeling
Nationaal registratienummer:
541948134
Postadres: Amsterdamseweg 13
Postcode: 6814CM
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Vera den Hoedt
E-mail: klantenservice@cito.nl ๐ง
Telefoon: +31 263521111 ๐
URL: http://www.cito.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438541 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438541 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-612443 (2026-09-03)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten (>20 nieuwe aankopen)
- Dierlijke of plantaardige oliรซn en vetten
- Dierlijke producten, vlees en vleesproducten
- Diervoeders
- Diverse voedingsmiddelen (>20)
- Dranken, tabak en aanverwante producten (1)
- Graanmalerijproducten, zetmeel en zetmeelproducten
- Groenten, fruit en aanverwante producten (1)
- Toebereide en geconserveerde vis
- Zuivelproducten