Levering en plaatsing Abri's
Gemeente Amersfoort
Deze opdracht betreft het leveren en plaatsen van Abri's. De leverancier dient op basis van in het Programma van Eisen verstrekte gegevens Abri's te leveren en plaatsen op de aangegeven locaties. Ht betreft het leveren en plaatsen van 15 abri's.
DeadlineDeadline 2026-09-16
Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-07-09 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-27 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-07-09)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering en plaatsing Abri's
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Abri's ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Amersfoort
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-11-02 ๐
Einddatum: 2041-11-02 ๐
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 55
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 45
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-16 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-16 12:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-09-16 12:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-26 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Amersfoort
Nationaal registratienummer:
Postadres: Stadhuisplein 1
Postcode: 3811 LM
Poststad: Amersfoort
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Wim van Druenen
E-mail: aanbestedingen@amersfoort.nl ๐ง
Telefoon: +31 334695111 ๐
Fax: +31 334695468 ๐
URL: http://www.amersfoort.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.amersfoort.nl/aanbestedingen ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/432754 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/432754 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 132-482721 (2026-07-09)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering en plaatsing Abri's
Korte beschrijving:
Deze opdracht betreft het leveren en plaatsen van Abri's. De leverancier dient op basis van in het Programma van Eisen verstrekte gegevens Abri's te leveren en plaatsen op de aangegeven locaties. Ht betreft het leveren en plaatsen van 15 abri's.
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Abri's ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Amersfoort
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-11-02 ๐
Einddatum: 2041-11-02 ๐
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 55
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 45
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-16 12:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-16 12:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-09-16 12:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-26 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Amersfoort
Nationaal registratienummer:
451541026
Postadres: Stadhuisplein 1
Postcode: 3811 LM
Poststad: Amersfoort
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Wim van Druenen
E-mail: aanbestedingen@amersfoort.nl ๐ง
Telefoon: +31 334695111 ๐
Fax: +31 334695468 ๐
URL: http://www.amersfoort.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.amersfoort.nl/aanbestedingen ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/432754 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/432754 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 132-482721 (2026-07-09)
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Procedure
Voorwaarden voor inschrijving
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-28 23:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437525 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437525 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 331aa675-17e6-40b9-8d73-c34857a80b70-01
Bron: OJS 2026/S 166-595232 (2026-08-27)
Procedure
Voorwaarden voor inschrijving
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-08-28 23:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437525 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437525 ๐
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
De termijn voor het indienen van vragen is verschoven naar vrijdag 28 augustus, 23.00 uur.
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 331aa675-17e6-40b9-8d73-c34857a80b70-01
Bron: OJS 2026/S 166-595232 (2026-08-27)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐