Levering en onderhoud van mobiele pompsystemen
Waterschap Limburg
WL wenst รฉรฉn (1) opdrachtnemer te contracteren die gedurende de looptijd van de raamovereenkomst verantwoordelijk is voor inspectie en (groot) onderhoud van het volledige pompareaal, evenals voor de levering van nieuwe pompsystemen en leidingwerk conform de geprogrammeerde vervanging en eventuele uitbreiding. Zie aanbestedingsdocumenten.
DeadlineDeadline 2026-10-16
Wie? Wat?- โข Machines voor de productie en het gebruik van mechanische energie โบ Pompen en compressoren
- โข Reparatie- en onderhoudsdiensten โบ Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines
- โข Limburg (NL) โบ Midden-Limburg
- โข Limburg (NL) โบ Noord-Limburg
- โข Limburg (NL) โบ Zuid-Limburg
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering en onderhoud van mobiele pompsystemen
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Pompen en compressoren ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines ๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Zie aanbestedingsdocumenten.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocumenten.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-16 14:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-16 14:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 52 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-16 14:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-28 15:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Waterschap Limburg
Nationaal registratienummer:
Postadres: Maria Theresialaan 99
Postcode: 6043 CX
Poststad: Roermond
Regio: Midden-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ricardo van Lieshout
E-mail: inkoop@waterschaplimburg.nl ๐ง
Telefoon: +31 888890100 ๐
URL: http://www.waterschaplimburg.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437844 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437844 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-601709 (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering en onderhoud van mobiele pompsystemen
Referentienummer:
2026-Z4093
Korte beschrijving:
WL wenst รฉรฉn (1) opdrachtnemer te contracteren die gedurende de looptijd van de raamovereenkomst verantwoordelijk is voor inspectie en (groot) onderhoud van het volledige pompareaal, evenals voor de levering van nieuwe pompsystemen en leidingwerk conform de geprogrammeerde vervanging en eventuele uitbreiding. Zie aanbestedingsdocumenten.
Toon meer
Producten/diensten: Pompen en compressoren ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines ๐ฆ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Zie aanbestedingsdocumenten.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocumenten.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-16 14:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-16 14:01:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 52 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-16 14:01:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-28 15:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Waterschap Limburg
Nationaal registratienummer:
27489264
Postadres: Maria Theresialaan 99
Postcode: 6043 CX
Poststad: Roermond
Regio: Midden-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ricardo van Lieshout
E-mail: inkoop@waterschaplimburg.nl ๐ง
Telefoon: +31 888890100 ๐
URL: http://www.waterschaplimburg.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437844 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437844 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-601709 (2026-08-28)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐