Levering en onderhoud Mechanical Field Service Trailers
Ministerie van Defensie
De Aanbestedende dienst nodigt u hierbij uit om u in te schrijven voor de aanbesteding van de levering van vijf (5) Mechanical Field Service Trailers (MFST's) en het verrichten van preventief-, correctief- en modificatief onderhoud en schadeherstel aan vijf (5) MFST's gedurende vijftien (15) jaar vanaf de laatste levering. In het kader van deze aanbesteding schrijft Aanbestedende dienst een opdracht uit voor de levering en instandhouding van een trailer, uitgerust met een afzetcontainer, welke koppelbaar is aan verschillende voertuigen binnen Defensie. De trailer wordt ingezet voor de opslag, bevoorrading en het vervangen van smeermiddelen in het veld, op locaties binnen de base support, waaronder onder meer garage-, werkplaats- en landings- en strandgebieden. De te leveren configuratie dient te bestaan uit een 10ft container welke geschikt is voor plaatsing op de door Aanbestedende dienst beschikbaar gestelde Pacton T-30 aanhangwagens. De container dient te zijn voorzien van alle benodigde uitrusting voor het opslaan, bevoorraden en gebruiken van smeermiddelen en moet beschikken over voorzieningen die het betreden van de container alsmede het veilig, doelmatig en efficiënt uitvoeren van werkzaamheden mogelijk maken. Tevens is het instandhouden van de trailer en container gedurende de looptijd van de overeenkomst benodigd. Dit omvat zowel preventief onderhoud, om schade te voorkomen, als correctief onderhoud, om schade te verhelpen. Het onderhoudsconcept wordt afgestemd met de Aanbestedende dienst op de manier waarop de trailer en container in het veld worden gebruikt en draagt bij aan een veilige, betrouwbare en efficiënte inzet van het systeem.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-05-26. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-03-17.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat?- • Machines voor de mijnbouw, steengroeven en voor de bouw › Werkplaatsuitrusting
- • Reparatie en onderhoud van pompen, kleppen, kranen, metalen containers en machines › Reparatie en onderhoud van machines
- • Tanks, reservoirs en containers; radiatoren en ketels voor centrale verwarming › Tanks, reservoirs, containers en drukvaten
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-03-17 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-11 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering en onderhoud Mechanical Field Service Trailers
Referentienummer:
bce12d47-7764-4f79-a622-861ee0c6e046
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Tanks, reservoirs, containers en drukvaten 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 4 500 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
cc686024-b441-4df4-8fb5-4ea1910dfd5d
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmo’s) ✅
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie.
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 15 jaar
Maximumaantal verlengingen: 5
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): Extra opslagcapaciteit smeermiddelen
Kwaliteitscriterium (weging): 135000
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak ontwerpfase, verificatie en levertijd
Kwaliteitscriterium (weging): 110000
Prijs ✅
Prijs (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-26 08:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 180 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen ✅
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Gunningscriteria
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Ministerie van Defensie
Nationaal registratienummer:
27370985
Postadres: Plein 4
Postcode: 2511CR
Poststad: 's-Gravenhage
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Joost van den Bekerom
E-mail: j.vd.bekerom@mindef.nl 📧
Telefoon: +31630726143 📞
URL: https://www.mindef.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Defensie
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/180227 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/180227 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Den Haag
Nationaal registratienummer:
82946175
Postadres: Prins Clauslaan 60
Postcode: 2595 AJ
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie ’s-Gravenhage 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: leveranciers.ondersteuning@mindef.nl 📧
Telefoon: +31883622200 📞
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-03-18Z 📅
Bron: OJS 2026/S 054-185533 (2026-03-17)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 4 500 000 EUR 💰
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 2983117.35 EUR 💰
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund ✅
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
4503691709
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-31 📅
Titel: Mechanical Field Service Trailers
Informatie over aanbestedingen
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 2983117.35 EUR 💰
De inschrijving is gerangschikt
Identificatiecode van de inschrijving:
T180227
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Marine Systems B.V.
Nationaal registratienummer:
61581003
Postadres: Marquesweg 4
Postcode: 4462HD
Poststad: Goes
Regio: Overig Zeeland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Guus van Hecke
E-mail: ghecke@marine-systems.nl 📧
Telefoon: +31620189686 📞
URL: https://www.marine-systems.nl/nl/ 🌏
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Aanvullende informatie
Aankondigingsinformatie
Voorkeursdatum voor publicatie: 2026-08-17Z 📅
Bron: OJS 2026/S 157-566987 (2026-08-11)