Levering duurzame energie t.b.v. diverse LVNL-locaties
Luchtverkeersleiding Nederland
Levering duurzame energie t.b.v. diverse LVNL-locaties 12000000
DeadlineDeadline 2026-10-12
Wie? Wat? Waar?- โข Groot-Amsterdam
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering duurzame energie t.b.v. diverse LVNL-locaties
Korte beschrijving: Levering duurzame energie t.b.v. diverse LVNL-locaties 12000000
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 12 000 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Schiphol
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2028-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: optie om de leveringsovereenkomst tweemaal met รฉรฉn jaar te verlengen
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-12 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 22 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-12 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-17 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Luchtverkeersleiding Nederland
Nationaal registratienummer:
Postadres: Stationsplein-ZW 1001
Postcode: 1117CV
Poststad: Schiphol
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Harald Kos
E-mail: contracting@lvnl.nl ๐ง
Telefoon: +31 204062000 ๐
URL: http://www.lvnl.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Openbare orde en veiligheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437897 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437897 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-601222 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering duurzame energie t.b.v. diverse LVNL-locaties
Korte beschrijving: Levering duurzame energie t.b.v. diverse LVNL-locaties 12000000
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 12 000 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Schiphol
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2028-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: optie om de leveringsovereenkomst tweemaal met รฉรฉn jaar te verlengen
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
het toevoegen van (kleinverbruik) locaties voor levering van aardgas en/of elektriciteit gedurende de contractperiode
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-12 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 22 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-12 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-17 23:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Luchtverkeersleiding Nederland
Nationaal registratienummer:
351981909
Postadres: Stationsplein-ZW 1001
Postcode: 1117CV
Poststad: Schiphol
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Harald Kos
E-mail: contracting@lvnl.nl ๐ง
Telefoon: +31 204062000 ๐
URL: http://www.lvnl.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Openbare orde en veiligheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437897 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437897 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-601222 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐