Levering diverse typen inzamelvoertuigen
Gemeente Purmerend
De opdracht bestaat uit het leveren van diverse typen vrachtwagens voor het inzamelen van afval. De Gemeente heeft gekozen voor een Europese openbare aanbesteding met een verdeling in 3 percelen. De aankomende 4 jaar wordt de volgende afname verwacht. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend. 4 x haakarm-kraanvoertuig 3 x Achterladers 6 x zijladers
DeadlineDeadline 2026-10-09
Wie? Wat?- โข Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval en afvalwater โบ Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval โบ Vuilniswagens
- โข Zware motorvoertuigen โบ Kranen en containerladers
- โข Agglomeratie Haarlem
- โข Groot-Amsterdam
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering diverse typen inzamelvoertuigen
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Zware motorvoertuigen ๐ฆ
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Haakarm-kraanvoertuig
Aanvullende producten/diensten: Kranen en containerladers ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Purmerend
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2028-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: optie tot verlenging van 2 keer 1 jaar.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Achterladers
Aanvullende producten/diensten: Vuilniswagens ๐ฆ
Titel
Identificatienummer van de partij:
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Zijladers
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-09 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-09 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-09 10:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-14 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De aanbesteding valt binnen de werkingssfeer van Richtlijn 2009/33/EG van het Europees Parlement en de Raad (โrichtlijn schone voertuigenโ) โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Purmerend
Nationaal registratienummer:
Postadres: Purmersteenweg 42
Postcode: 1441 DM
Poststad: Purmerend
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Jolanda Benard
E-mail: aanbestedingen@purmerend.nl ๐ง
Telefoon: +31 299452452 ๐
URL: http://www.purmerend.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437812 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437812 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-597815 (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering diverse typen inzamelvoertuigen
Korte beschrijving:
De opdracht bestaat uit het leveren van diverse typen vrachtwagens voor het inzamelen van afval. De Gemeente heeft gekozen voor een Europese openbare aanbesteding met een verdeling in 3 percelen. De aankomende 4 jaar wordt de volgende afname verwacht. Hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
4 x haakarm-kraanvoertuig
3 x Achterladers
6 x zijladers
Toon meer
Producten/diensten: Zware motorvoertuigen ๐ฆ
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
1
Titel: Haakarm-kraanvoertuig
Aanvullende producten/diensten: Kranen en containerladers ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Purmerend
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2028-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: optie tot verlenging van 2 keer 1 jaar.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Binnen de overeenkomst is ruimte voor toekomstige uitbreidingen en vervangingen van de diverse voertuigen.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2
Titel: Achterladers
Aanvullende producten/diensten: Vuilniswagens ๐ฆ
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
3
Titel: Zijladers
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-09 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-09 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-09 10:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-14 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De aanbesteding valt binnen de werkingssfeer van Richtlijn 2009/33/EG van het Europees Parlement en de Raad (โrichtlijn schone voertuigenโ) โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Purmerend
Nationaal registratienummer:
56445072
Postadres: Purmersteenweg 42
Postcode: 1441 DM
Poststad: Purmerend
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Jolanda Benard
E-mail: aanbestedingen@purmerend.nl ๐ง
Telefoon: +31 299452452 ๐
URL: http://www.purmerend.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437812 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437812 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-597815 (2026-08-28)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Vervoersmaterieel en bijbehorende producten (>20 nieuwe aankopen)