Levering brandkranen en leidingmaterialen van gietijzer en RVS
Brabant Water N.V.
Raamovereenkomst voor de levering van brandkranen en leidingmaterialen van gietijzer en RVS.
DeadlineDeadline 2026-11-11
Wie? Wat?- โข Brandbeveiligingstoestellen โบ Brandkranen
- โข Pijpen en fittings โบ Pijpfittings
- โข Nederland
- โข Noordoost-Noord-Brabant
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-20 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering brandkranen en leidingmaterialen van gietijzer en RVS
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Pijpfittings ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 27 000 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 6
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Levering brandkranen
Geschatte waarde exclusief BTW: 3 500 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding: Raamovereenkomst voor de levering van brandkranen.
Producten/diensten: Brandkranen ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-03-01 ๐
Einddatum: 2035-02-28 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Levering flenshulpstukken van gietijzer DN50 t/m DN200
Geschatte waarde exclusief BTW: 2 500 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding: Raamovereenkomst voor de levering van gietijzer DN50 t/m DN200
Titel
Identificatienummer van de partij:
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Levering flenshulpstukken van gietijzer DN225 en groter
Geschatte waarde exclusief BTW: 2 000 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
4๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Levering trekvaste flenskoppelingen van gietijzer
Geschatte waarde exclusief BTW: 10 000 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding: Raamovereenkomst voor de levering van trekvaste flenskoppelingen van gietijzer.
Titel
Identificatienummer van de partij:
5๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Levering grootbereik koppelingen van gietijzer
Geschatte waarde exclusief BTW: 7 000 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding: Raamovereenkomst voor de levering van grootbereik koppelingen van gietijzer.
Titel
Identificatienummer van de partij:
6๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Levering reparatieklemmen, mantel en (blaas)zadels van RVS
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Brandkranen ๐ฆ
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-11 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 60 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met รฉรฉn exploitant โ
Voorwaarden voor inschrijving
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen โ
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Geheimhoudingsovereenkomst is vereist โ
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: Zie aanbestedingsstukken
Belangrijkste financieringsvoorwaarden en betalingsregelingen en/of verwijzing naar de relevante bepalingen die daarop van toepassing zijn: Zie aanbestedingsstukken
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: Zie aanbestedingsstukken
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Brabant Water N.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Magistratenlaan 200
Postcode: 5223MA
Poststad: 's-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Olaf de Poorter
E-mail: olaf.de.poorter@brabantwater.nl ๐ง
Telefoon: +31611038491 ๐
URL: https://www.brabantwater.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2369 ๐
Hoofdactiviteit
Water
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/228466 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/228466 ๐
ID van het document van de belastingwetgeving:
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Oost-Brabant
Nationaal registratienummer:
Afdeling: Bestuursrecht
Postadres: Leeghwaterlaan 8
Postcode: 5223 BA
Poststad: 's-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: info.rechtbankshertogenbosch@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31 883621000 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie aanbestedingsstukken
Bron: OJS 2026/S 162-581389 (2026-08-20)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering brandkranen en leidingmaterialen van gietijzer en RVS
Referentienummer:
7ca21215-7d37-44ad-8137-d702f34b5300
Korte beschrijving:
Raamovereenkomst voor de levering van brandkranen en leidingmaterialen van gietijzer en RVS.
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Pijpfittings ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 27 000 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 6
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
ed772c8a-ffad-453b-a203-c676ebb4636d
Titel: Levering brandkranen
Geschatte waarde exclusief BTW: 3 500 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding: Raamovereenkomst voor de levering van brandkranen.
Producten/diensten: Brandkranen ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-03-01 ๐
Einddatum: 2035-02-28 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
76d14f75-c4cf-4dd3-aafd-ef2b1d054926
Titel: Levering flenshulpstukken van gietijzer DN50 t/m DN200
Geschatte waarde exclusief BTW: 2 500 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding: Raamovereenkomst voor de levering van gietijzer DN50 t/m DN200
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
8aab4a84-6857-4c55-9a46-845c70da2cb1
Titel: Levering flenshulpstukken van gietijzer DN225 en groter
Geschatte waarde exclusief BTW: 2 000 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Raamovereenkomst voor de levering van flenshulpstukken van gietijzer DN225 en groter.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
4๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
e8dccfee-6be9-4332-b46c-6ef784eda437
Titel: Levering trekvaste flenskoppelingen van gietijzer
Geschatte waarde exclusief BTW: 10 000 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding: Raamovereenkomst voor de levering van trekvaste flenskoppelingen van gietijzer.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0004
5๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
f44f211e-6419-44a3-9225-6dd9e4c1de3e
Titel: Levering grootbereik koppelingen van gietijzer
Geschatte waarde exclusief BTW: 7 000 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding: Raamovereenkomst voor de levering van grootbereik koppelingen van gietijzer.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0005
6๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
52638afb-c957-444c-a614-4ab6ae0b483f
Titel: Levering reparatieklemmen, mantel en (blaas)zadels van RVS
Beschrijving van de aanbesteding:
Raamovereenkomst voor de levering van de reparatieklemmen, mantel en (blaas)zadels.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0006
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten: Brandkranen ๐ฆ
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-11 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 60 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met รฉรฉn exploitant โ
Voorwaarden voor inschrijving
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen โ
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Geheimhoudingsovereenkomst is vereist โ
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: Zie aanbestedingsstukken
Belangrijkste financieringsvoorwaarden en betalingsregelingen en/of verwijzing naar de relevante bepalingen die daarop van toepassing zijn: Zie aanbestedingsstukken
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: Zie aanbestedingsstukken
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Brabant Water N.V.
Nationaal registratienummer:
16005077
Postadres: Magistratenlaan 200
Postcode: 5223MA
Poststad: 's-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Olaf de Poorter
E-mail: olaf.de.poorter@brabantwater.nl ๐ง
Telefoon: +31611038491 ๐
URL: https://www.brabantwater.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2369 ๐
Hoofdactiviteit
Water
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/228466 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/228466 ๐
ID van het document van de belastingwetgeving:
FiscalDocID1
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Oost-Brabant
Nationaal registratienummer:
82956774
Afdeling: Bestuursrecht
Postadres: Leeghwaterlaan 8
Postcode: 5223 BA
Poststad: 's-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: info.rechtbankshertogenbosch@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31 883621000 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie aanbestedingsstukken
Bron: OJS 2026/S 162-581389 (2026-08-20)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐