Levering aluminium masten ten behoeve van de openbare verlichting
Gemeente Velsen
De Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Ondernemer voor de levering van aluminium masten ten behoeve van de openbare verlichting. De Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Ondernemer voor de levering van aluminium masten ten behoeve van de openbare verlichting. In de raamovereenkomst is een maximale contractwaarde van 5.200 aluminium lichtmasten opgenomen. Opdrachtgever benadrukt dat de maximale contractwaarde geen omzetgarantie is en hier los van staat, Opdrachtnemer kan aan het genoemde aantal geen rechten ontlenen
DeadlineDeadline 2026-11-09
Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-21 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering aluminium masten ten behoeve van de openbare verlichting
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Straatlichtmasten 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Straatverlichtingsuitrusting 📦
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-09 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-09 10:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-09 10:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-16 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Velsen
Nationaal registratienummer:
Postadres: Dudokplein 1
Postcode: 1971 EN
Poststad: IJmuiden
Regio: IJmond 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Agnes van Heukelom
E-mail: info@velsen.nl 📧
Telefoon: +31 648129820 📞
Fax: +31 255567760 📠
URL: http://www.velsen.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437009 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437009 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-586525 (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering aluminium masten ten behoeve van de openbare verlichting
Korte beschrijving:
De Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Ondernemer voor de levering van aluminium masten ten behoeve van de openbare verlichting. De Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Ondernemer voor de levering van aluminium masten ten behoeve van de openbare verlichting. In de raamovereenkomst is een maximale contractwaarde van 5.200 aluminium lichtmasten opgenomen. Opdrachtgever benadrukt dat de maximale contractwaarde geen omzetgarantie is en hier los van staat, Opdrachtnemer kan aan het genoemde aantal geen rechten ontlenen
Toon meer
Producten/diensten: Straatlichtmasten 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Straatverlichtingsuitrusting 📦
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De Raamovereenkomst gaat 11 januari 2027 in en heeft een vaste looptijd van vier (4) jaar met een aan de Opdrachtgever toekomende mogelijkheid tot verlenging van twee (2) maal één (1) jaar.
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Niet van toepassing
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-09 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-09 10:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-09 10:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-16 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Velsen
Nationaal registratienummer:
251945316
Postadres: Dudokplein 1
Postcode: 1971 EN
Poststad: IJmuiden
Regio: IJmond 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Agnes van Heukelom
E-mail: info@velsen.nl 📧
Telefoon: +31 648129820 📞
Fax: +31 255567760 📠
URL: http://www.velsen.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437009 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437009 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-586525 (2026-08-21)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Vervoersmaterieel en bijbehorende producten (>20 nieuwe aankopen)