Levering afleversets
WarmteStad BV
De Opdracht betreft het leveren van afleversets. De Opdracht is verdeeld in drie percelen, te weten: afleversets warmtenet smalle uitvoering, afleversets warmtenet brede uitvoering en afleversets WKO. De scope van de Opdracht bestaat op hoofdlijnen uit: • Het leveren van afleversets voor het betreffende Perceel; • Het leveren van reserveonderdelen voor de afleversets van het betreffende Perceel; • Het geven van trainingen aan monteurs van Opdrachtgever met betrekking tot afleversets van het betreffende Perceel; • Het bieden van ondersteuning (bijvoorbeeld bij het oplossen van storingen) met betrekking tot afleversets van het betreffende Perceel. De eisen waaraan de afleversets dienen te voldoen zijn beschreven in de Bijlage Programma van Eisen Perceel 1 / Perceel 2 / Perceel 3. In paragraaf 1.2.4 Aanbestedingsleidraad zijn de geschatte aantallen per jaar per Perceel opgenomen.
DeadlineDeadline 2026-10-28
Wie? Wat?- • Tanks, reservoirs en containers; radiatoren en ketels voor centrale verwarming › Radiatoren en ketels en onderdelen voor centrale verwarming
- • Warmtewisselaars en toestellen voor het vloeibaar maken van lucht of andere gassen › Warmtewisselaars
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Levering afleversets
Referentienummer:
WS2025-008
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Radiatoren en ketels en onderdelen voor centrale verwarming 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 40 500 000 EUR 💰
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1️⃣
Interne identificatiecode:
1
Titel: Afleversets warmtenet smalle uitvoering
Geschatte waarde exclusief BTW: 19 700 000 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, omdat de aanbesteding niet bestemd is voor gebruik door natuurlijke personen
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen:
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): SG1: Wensen Perceel 1
Kwaliteitscriterium (weging): 377000
Kwaliteitscriterium (naam): SG2: Leverbetrouwbaarheid & servicebaarheid Perceel 1
SG3: Draadloos op afstand uitlezen Perceel 1
Kwaliteitscriterium (weging): 273000
Kwaliteitscriterium (naam): SG4: Training & ondersteuning Perceel 1
Kwaliteitscriterium (weging): 182000
Kwaliteitscriterium (naam): SG5: Duurzaamheid Perceel 1
Kwaliteitscriterium (weging): 91000
Prijs ✅
Prijs (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
2
Titel: Afleversets warmtenet brede uitvoering
Geschatte waarde exclusief BTW: 8500000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Kwaliteitscriterium (naam): SG1: Wensen Perceel 2
Kwaliteitscriterium (weging): 160000
Kwaliteitscriterium (naam): SG2: Leverbetrouwbaarheid & servicebaarheid Perceel 2
SG3: Draadloos op afstand uitlezen Perceel 2
Kwaliteitscriterium (weging): 115000
Kwaliteitscriterium (naam): SG4: Training & ondersteuning Perceel 2
Kwaliteitscriterium (weging): 77000
Kwaliteitscriterium (naam): SG5: Duurzaamheid Perceel 2
Kwaliteitscriterium (weging): 38000
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3️⃣
Interne identificatiecode:
3
Titel: Afleversets WKO
Geschatte waarde exclusief BTW: 12 300 000 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): SG1: Wensen Perceel 3
Kwaliteitscriterium (weging): 232000
Kwaliteitscriterium (naam): SG2: Leverbetrouwbaarheid & servicebaarheid Perceel 3
SG3: Draadloos op afstand uitlezen Perceel 3
Kwaliteitscriterium (weging): 168000
Kwaliteitscriterium (naam): SG4: Training & ondersteuning Perceel 3
Kwaliteitscriterium (weging): 112000
Kwaliteitscriterium (naam): SG5: Duurzaamheid Perceel 3
Kwaliteitscriterium (weging): 56000
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-28 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-28 12:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-28 12:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-09 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden ✅
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: Zie Aanbestedingsstukken.
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: WarmteStad BV
Nationaal registratienummer:
462276798
Postadres: Griffeweg 99
Postcode: 9723 DV
Poststad: Groningen
Regio: Overig Groningen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Jeroen de Jonge
E-mail: inkoop@warmtestad.nl 📧
Telefoon: +31 0503688700 📞
URL: https://www.warmtestad.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Productie, vervoer en distributie van gas en warmte
Informatie over gezamenlijke aanbestedingen
Het contract omvat een gezamenlijke aanbesteding ✅
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438196 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438196 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-606595 (2026-09-01)