Leveren verkeersborden
Gemeente Zutphen
Gemeente Zutphen sluit een raamovereenkomst voor de levering van verkeersborden
DeadlineDeadline 2026-10-15
Wie?- โข Gemeente Zutphen
- โข Controle-, veiligheids-, signalerings- en verlichtingsinstallaties โบ Verlichte en niet-verlichte signaleringsborden
- โข Gelderland โบ Achterhoek
- โข Gelderland โบ Arnhem/Nijmegen
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Leveren verkeersborden
Referentienummer:
Korte beschrijving: Gemeente Zutphen sluit een raamovereenkomst voor de levering van verkeersborden
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Verlichte en niet-verlichte signaleringsborden ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Twee verlengingsjaren
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-15 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 30 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Zutphen
Nationaal registratienummer:
Postadres: 's Gravenhof 2
Postcode: 7201DN
Poststad: Zutphen
Regio: Achterhoek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Suzanne Rademakers
E-mail: s.rademakers@zutphen.nl ๐ง
Telefoon: +31 628291144 ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/20078 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/226550 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/226550 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
Postcode: 6811CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: info@zutphen.nl ๐ง
Telefoon: +31883612000 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-597340 (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Leveren verkeersborden
Referentienummer:
db6e551f-de3b-4c6f-864b-4306a3ec3503
Korte beschrijving: Gemeente Zutphen sluit een raamovereenkomst voor de levering van verkeersborden
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Verlichte en niet-verlichte signaleringsborden ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
dccfa7a8-a237-4ae2-9ad2-81fae78d53ed
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Twee verlengingsjaren
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-15 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 30 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Zutphen
Nationaal registratienummer:
50099604
Postadres: 's Gravenhof 2
Postcode: 7201DN
Poststad: Zutphen
Regio: Achterhoek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Suzanne Rademakers
E-mail: s.rademakers@zutphen.nl ๐ง
Telefoon: +31 628291144 ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/20078 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/226550 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/226550 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
82940827
Postcode: 6811CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: info@zutphen.nl ๐ง
Telefoon: +31883612000 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: 20 kalenderdagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-597340 (2026-08-28)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐