Leveren van koffie, koffieautomaten en aanverwanten

Spaarnelanden N.V.

Spaarnelanden wenst de levering en bijbehorende dienstverlening van koffie, koffieautomaten en aanverwanten . โ‚ฌ300.000,-

Deadline

Deadline 2026-10-23

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-28 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Leveren van koffie, koffieautomaten en aanverwanten
Korte beschrijving:
Spaarnelanden wenst de levering en bijbehorende dienstverlening van koffie, koffieautomaten en aanverwanten . โ‚ฌ300.000,-
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Koffie ๐Ÿ“ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 300000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende producten/diensten: Drankenautomaat ๐Ÿ“ฆ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur: 36 maanden
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: met 12 maanden per keer.
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties:
Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van รฉรฉn (1) Contractant voor de duur van drie (3) jaren met de mogelijkheid om driemaal te verlengen met maximaal 12 maanden per keer voor het leveren van koffie, koffieautomaten en aanverwanten inclusief bijhorende dienstverlening.
Toon meer
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Subgunningscriterium 1
Kwaliteitscriterium (weging): 32
Kwaliteitscriterium (naam): Subgunningscriterium 2
Kwaliteitscriterium (weging): 16
Kwaliteitscriterium (naam): Subgunningscriterium 3
Prijs โœ…
Prijs (weging): 20
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-23 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-23 12:01:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โœ…
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-23 12:01:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-02 12:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Spaarnelanden N.V.
Nationaal registratienummer: 101714670
Postadres: Minckelersweg 40
Postcode: 2031EM
Poststad: Haarlem
Regio: Agglomeratie Haarlem ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Robin Huel
E-mail: inkoop@spaarnelanden.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 237517200 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.spaarnelanden.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437802 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437802 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-597073 (2026-08-28)