Leveren Bomen en Planten
Gemeente Nieuwegein
Betreft het leveren aanbrengen en onderhouden van Bomen (Perceel 1) en het leveren van Planten (Perceel 2) Perceel 1 Bomen: ca. โฌ210.000/jaar (totaal ca. โฌ1.200.000) Perceel 2 Planten: ca. โฌ90.000/jaar (totaal ca. โฌ500.000) met een totaalwaarde van โฌ1.700.000
DeadlineDeadline 2026-09-22
Wie? Wat?- โข Boomkwekerijproducten โบ Bomen
- โข Diensten in verband met houtwinning โบ Onderhouden van bomen
- โข Planten โบ Heesters
- โข Planten โบ Tuinplanten
- โข Snoeien van bomen en heggen โบ Snoeien van bomen
- โข Tuinbouwproducten โบ Levende planten, bollen, wortels, stekken en enten
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-07-23 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-21 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-07-23)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Leveren Bomen en Planten
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Bomen ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Leveren Bomen
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: De opdracht kan 2 keer met 1 jaar worden verlengd
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: De opdracht kan 2 keer met 1 jaar worden verlengd
Gunningscriteria
Kostencriterium (naam): Prijs
Kostencriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Leveren Planten
Beschrijving van de aanbesteding:
Aanvullende producten/diensten: Titel
Identificatienummer van de partij:
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-22 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-22 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met รฉรฉn exploitant โ
Maximumaantal deelnemers: 2
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-09-22 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-04 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Nieuwegein
Nationaal registratienummer:
Postadres: Stadsplein 1
Postcode: 3431 LZ
Poststad: Nieuwegein
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Serge van der Linden
E-mail: inkoop@nieuwegein.nl ๐ง
Telefoon: +31 306071911 ๐
URL: http://www.nieuwegein.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.nieuwegein.nl/inkoop ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/434598 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/434598 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 142-518951 (2026-07-23)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Leveren Bomen en Planten
Referentienummer:
2025-B009-Leveren-Bomen-Planten
Korte beschrijving:
Betreft het leveren aanbrengen en onderhouden van Bomen (Perceel 1)
en het leveren van Planten (Perceel 2) Perceel 1 Bomen: ca. โฌ210.000/jaar (totaal ca. โฌ1.200.000)
Perceel 2 Planten: ca. โฌ90.000/jaar (totaal ca. โฌ500.000)
met een totaalwaarde van โฌ1.700.000
Toon meer
Producten/diensten: Bomen ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
1
Titel: Leveren Bomen
Beschrijving van de aanbesteding:
Betreft het leveren aanbrengen en onderhouden van Bomen (Perceel 1) Perceel 1 Bomen: ca. โฌ210.000/jaar (totaal ca. โฌ1.200.000)
Aanvullende producten/diensten:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Nieuwegein
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: De opdracht kan 2 keer met 1 jaar worden verlengd
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: De opdracht kan 2 keer met 1 jaar worden verlengd
Gunningscriteria
Kostencriterium (naam): Prijs
Kostencriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2
Titel: Leveren Planten
Beschrijving van de aanbesteding:
Levering van planten Betreft het leveren van planten ca. โฌ90.000/jaar (totaal โฌ500.000)
Producten/diensten: Tuinplanten
๐ฆ
Aanvullende producten/diensten: Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Aanvullende producten/diensten:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-22 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-22 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met รฉรฉn exploitant โ
Maximumaantal deelnemers: 2
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-09-22 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-04 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Nieuwegein
Nationaal registratienummer:
491651325
Postadres: Stadsplein 1
Postcode: 3431 LZ
Poststad: Nieuwegein
Regio: Utrecht ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Serge van der Linden
E-mail: inkoop@nieuwegein.nl ๐ง
Telefoon: +31 306071911 ๐
URL: http://www.nieuwegein.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.nieuwegein.nl/inkoop ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/434598 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/434598 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor opdrachten te gunnen waarbij de volgende percelen of groepen van percelen worden gecombineerd: Perceel 1 en Perceel 2
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 142-518951 (2026-07-23)
Aankondiging van een opdracht (2026-08-21)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-29 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-29 10:05:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-09-29 10:05:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-11 10:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436924 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436924 ๐
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Uitbreiding van de opdracht voor perceel 1 (bomen)
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 090f2128-ad10-4d8a-ac61-892d36cf293a-01
Bron: OJS 2026/S 162-583966 (2026-08-21)
Procedure
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-09-29 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-09-29 10:05:00 ๐
Voorwaarden voor inschrijving
Openingsdatum: 2026-09-29 10:05:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-11 10:00:00 ๐
Aanbestedende dienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436924 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/436924 ๐
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
door de gewijzigde omvang zijn de termijnen aangepast. De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor opdrachten te gunnen waarbij de volgende percelen of groepen van percelen worden gecombineerd: Perceel 1 en Perceel 2
Wijzigingen
Andere aanvullende informatie
Uitbreiding van de opdracht voor perceel 1 (bomen)
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Informatie over wijzigingen
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 090f2128-ad10-4d8a-ac61-892d36cf293a-01
Bron: OJS 2026/S 162-583966 (2026-08-21)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐