Leveren 2 veegmachines inclusief optioneel full-servicecontract en optioneel inruil van 2 veegmachines
Gemeente Dijk en Waard
Levering van 2 veegmachines: โข 2 veegmachine 4m3 met 3e borstel โข Optioneel full-servicecontract (preventief en correctief onderhoud โข Optioneel inruil 2 veegmachines), dit op basis van de uitgangspunten, zoals verwoord in het Programma van Eisen (Bijlage A). Levering van 2 veegmachines: โข 2 veegmachine 4m3 met 3e borstel โข Optioneel full-servicecontract (preventief en correctief onderhoud โข Optioneel inruil 2 veegmachines), dit op basis van de uitgangspunten, zoals verwoord in het Programma van Eisen (Bijlage A).
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-29. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-05-01.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
- โข Ravo B.V.
- โข Noord-Holland โบ Alkmaar en omgeving
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-05-01 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-19 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-05-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Leveren 2 veegmachines inclusief optioneel full-servicecontract en optioneel inruil van 2 veegmachines
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Straatveegvoertuigen ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Dijk en Waard
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Alkmaar en omgeving ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-08-05 ๐
Einddatum: 2037-12-31 ๐
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Nuttig vuilcontainer inhoud (m3)
Kwaliteitscriterium (weging): 3
Kwaliteitscriterium (naam): Levertijd
Draaistraal
Lengte veegmachines
Kwaliteitscriterium (weging): 4
Kwaliteitscriterium (naam): Afstand tot locatie onderhoud en service
Zuigbuis doorsnede en lijn
Kwaliteitscriterium (weging): 2
Kwaliteitscriterium (naam): Garantie
Kwaliteitscriterium (weging): 7
Kwaliteitscriterium (naam): Praktijktest
Kwaliteitscriterium (weging): 35
Prijs โ
Prijs (weging): 30
8
2
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-29 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-29 11:10:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een waarborg is vereist โ
Openingsdatum: 2026-06-29 11:10:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-22 11:00:00 ๐
Gunningscriteria
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Vereiste deposito's en garanties: Controlelijst in te leveren stukken-Verklaring omtrent Russische betrokkenheid
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Dijk en Waard
Nationaal registratienummer:
Postadres: Parelhof 1
Postcode: 1703 EZ
Poststad: Heerhugowaard
Regio: Alkmaar en omgeving ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Frieda Meijer
E-mail: inkoop@dijkenwaard.nl ๐ง
Telefoon: +31 725755555 ๐
URL: http://www.dijkenwaard.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.dijkenwaard.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423581 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423581 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 086-305246 (2026-05-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Leveren 2 veegmachines inclusief optioneel full-servicecontract en optioneel inruil van 2 veegmachines
Korte beschrijving:
Levering van 2 veegmachines:
โข 2 veegmachine 4m3 met 3e borstel
โข Optioneel full-servicecontract (preventief en correctief onderhoud
โข Optioneel inruil 2 veegmachines),
dit op basis van de uitgangspunten, zoals verwoord in het Programma van Eisen (Bijlage A). Levering van 2 veegmachines:
โข 2 veegmachine 4m3 met 3e borstel
โข Optioneel full-servicecontract (preventief en correctief onderhoud
โข Optioneel inruil 2 veegmachines),
dit op basis van de uitgangspunten, zoals verwoord in het Programma van Eisen (Bijlage A).
Toon meer
Producten/diensten: Straatveegvoertuigen ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Dijk en Waard
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Alkmaar en omgeving ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-08-05 ๐
Einddatum: 2037-12-31 ๐
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Nuttig vuilcontainer inhoud (m3)
Kwaliteitscriterium (weging): 3
Kwaliteitscriterium (naam): Levertijd
Draaistraal
Lengte veegmachines
Kwaliteitscriterium (weging): 4
Kwaliteitscriterium (naam): Afstand tot locatie onderhoud en service
Zuigbuis doorsnede en lijn
Kwaliteitscriterium (weging): 2
Kwaliteitscriterium (naam): Garantie
Kwaliteitscriterium (weging): 7
Kwaliteitscriterium (naam): Praktijktest
Kwaliteitscriterium (weging): 35
Prijs โ
Prijs (weging): 30
8
2
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-29 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-29 11:10:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een waarborg is vereist โ
Openingsdatum: 2026-06-29 11:10:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-05-22 11:00:00 ๐
Gunningscriteria
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Vereiste deposito's en garanties: Controlelijst in te leveren stukken-Verklaring omtrent Russische betrokkenheid
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Dijk en Waard
Nationaal registratienummer:
213613440
Postadres: Parelhof 1
Postcode: 1703 EZ
Poststad: Heerhugowaard
Regio: Alkmaar en omgeving ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Frieda Meijer
E-mail: inkoop@dijkenwaard.nl ๐ง
Telefoon: +31 725755555 ๐
URL: http://www.dijkenwaard.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: http://www.dijkenwaard.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423581 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/423581 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 086-305246 (2026-05-01)
Award Aankondiging (2026-08-19)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 479990.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-18 ๐
Titel: P1 Leveren 2 veegmachines inclusief optioneel full-servicecontract en optioneel inruil van 2 veegmachines
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 479990.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Ravo B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Otterkoog 1
Postcode: 1822BW
Poststad: Alkmaar
Regio: Alkmaar en omgeving ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Quirijn Schuurmans
URL: http://www.ravo-fayat.com ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Bron: OJS 2026/S 160-576312 (2026-08-19)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 479990.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-18 ๐
Titel: P1 Leveren 2 veegmachines inclusief optioneel full-servicecontract en optioneel inruil van 2 veegmachines
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 479990.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Ravo B.V.
Nationaal registratienummer:
37045872
Postadres: Otterkoog 1
Postcode: 1822BW
Poststad: Alkmaar
Regio: Alkmaar en omgeving ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Quirijn Schuurmans
URL: http://www.ravo-fayat.com ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Bron: OJS 2026/S 160-576312 (2026-08-19)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Vervoersmaterieel en bijbehorende producten (>20 nieuwe aankopen)