Lease Dienstauto's

Gemeente Leeuwarden

Europese openbare aanbesteding voor Lease Dienstauto's ten behoeve van gemeente Leeuwarden.

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-24. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-05-08.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-05-08 Aankondiging van een opdracht
2026-08-13 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-05-08)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Lease Dienstauto's
Referentienummer: 18a998fc-7745-40ae-b05e-7def0adee30d
Korte beschrijving:
Europese openbare aanbesteding voor Lease Dienstauto's ten behoeve van gemeente Leeuwarden.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Beheer van wagenpark ๐Ÿ“ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 765 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 47f7570f-3b06-46f3-bef5-e7e6e08ba8c7
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie.
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur: 60 maanden
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-24 08:00:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 90 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โœ…
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Er is gekozen voor een langere looptijd van de raamovereenkomst vanwege de technische levensduur van de voertuigen.
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โœ…

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Leeuwarden
Nationaal registratienummer: 59734817
Postadres: Oldehoofsterkerkhof 2
Postcode: 8911DH
Poststad: Leeuwarden
Regio: Noord-Friesland ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Marieke Popma
E-mail: inkoop@leeuwarden.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31628540122 ๐Ÿ“ž
URL: https://www.leeuwarden.nl/ ๐ŸŒ
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2399 ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/202031 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/202031 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Noord-Nederland Locatie Leeuwarden
Nationaal registratienummer: Nederland
Afdeling: Locatie Leeuwarden
Postadres: Zaailand 102
Postcode: 8911BN
Poststad: Leeuwarden
Regio: Noord-Friesland ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Telefoon: (+31) 883614444 ๐Ÿ“ž
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Noord-Nederland/Contact ๐ŸŒ
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie documentatie.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 090-320999 (2026-05-08)
Award Aankondiging (2026-08-13)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 765 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 765 000 EUR (framework approximate) ๐Ÿ’ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 1 125 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Dienstverlening
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Kwaliteitscriterium (naam): Mobiliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Prijs โœ…
Prijs (weging): 65

Procedure
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: T202031
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-13 ๐Ÿ“…
Informatie over aanbestedingen
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 3
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 1 125 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 765 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Identificatiecode van de inschrijving: T202031
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Bourguignon Lease & Verhuur
Nationaal registratienummer: 01057875
Postadres: Jupiterweg 5
Postcode: 8938AD
Poststad: Leeuwarden
Regio: Noord-Friesland ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Bron: OJS 2026/S 157-566215 (2026-08-13)