Landmeetkundige diensten en BGT-registratie t.b.v. Gemeente Deventer en Gemeente Raalte
Gemeente Deventer
Landmeetkundige diensten De Landmeetkundige diensten omvatten alle landmeetkundige werkzaamheden die noodzakelijkerwijs uitgevoerd moeten worden door de landmeetkundige afdeling van de gemeente. Deze werkzaamheden zijn in het Programma van Eisen (Bijlage 1) toegelicht. BGT-metingen De bijhouding van de Basisregistratie Grootschalige Topografie (BGT) betreft het inwinnen van projectmatige mutaties en pandgeometrie. De projectmatige inwinning bestaat doorgaans uit infrastructurele aanpassingen. Zie aanbestedingsdocumenten
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-01. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-09.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat? Waar?- โข Overijssel โบ Twente
- โข Overijssel โบ Zuidwest-Overijssel
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-04-09 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-21 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-04-09)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Landmeetkundige diensten en BGT-registratie t.b.v. Gemeente Deventer en Gemeente Raalte
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Landmeetkundige diensten ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Titel: Landmeetkundige diensten en BGT-registratie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: twee (2) maal twaalf (12) maanden
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: twee (2) maal twaalf (12) maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Open vragen
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Prijs โ
Prijs (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-01 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-01 09:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-01 09:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Deventer
Nationaal registratienummer:
Postadres: Grote Kerkhof 1
Postcode: 7411KT
Poststad: Deventer
Regio: Zuidwest-Overijssel ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Inkada Inkoop & Advies
E-mail: aanbesteding@inkada.nl ๐ง
Telefoon: +31 546455655 ๐
URL: http://www.deventer.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419405 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419405 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 070-244323 (2026-04-09)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Landmeetkundige diensten en BGT-registratie t.b.v. Gemeente Deventer en Gemeente Raalte
Korte beschrijving:
Landmeetkundige diensten
De Landmeetkundige diensten omvatten alle landmeetkundige werkzaamheden die noodzakelijkerwijs uitgevoerd moeten worden door de landmeetkundige afdeling van de gemeente. Deze werkzaamheden zijn in het Programma van Eisen (Bijlage 1) toegelicht.
BGT-metingen
De bijhouding van de Basisregistratie Grootschalige Topografie (BGT) betreft het inwinnen van projectmatige mutaties en pandgeometrie. De projectmatige inwinning bestaat doorgaans uit infrastructurele aanpassingen. Zie aanbestedingsdocumenten
Toon meer
Producten/diensten: Landmeetkundige diensten ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Titel: Landmeetkundige diensten en BGT-registratie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 24 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: twee (2) maal twaalf (12) maanden
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: twee (2) maal twaalf (12) maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Open vragen
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Prijs โ
Prijs (weging): 50
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-01 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-01 09:15:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-01 09:15:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Deventer
Nationaal registratienummer:
52675118
Postadres: Grote Kerkhof 1
Postcode: 7411KT
Poststad: Deventer
Regio: Zuidwest-Overijssel ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Inkada Inkoop & Advies
E-mail: aanbesteding@inkada.nl ๐ง
Telefoon: +31 546455655 ๐
URL: http://www.deventer.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419405 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/419405 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 070-244323 (2026-04-09)
Award Aankondiging (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 2600000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-03 ๐
Titel: P1 Landmeetkundige diensten en BGT-registratie
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 2600000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: VWB Geogroep B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Van der Landeweg 9
Postcode: 7418HG
Poststad: Deventer
Regio: Zuidwest-Overijssel ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Martin de Meijer
URL: http://www.geogroep.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Klein
Bron: OJS 2026/S 162-583793 (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 2600000.0 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-03 ๐
Titel: P1 Landmeetkundige diensten en BGT-registratie
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 2600000.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: VWB Geogroep B.V.
Nationaal registratienummer:
62092766
Postadres: Van der Landeweg 9
Postcode: 7418HG
Poststad: Deventer
Regio: Zuidwest-Overijssel ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Martin de Meijer
URL: http://www.geogroep.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Klein
Bron: OJS 2026/S 162-583793 (2026-08-21)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐