Landelijk - Aanvulling bedrijfsbrandweer Kijfhoek
ProRail B.V.
ProRail heeft behoefte aan dienstverlening voor de aanvullende operationele bedrijfsbrandweerbezetting op emplacement Kijfhoek. De basisfunctie van de dienstverlening is het ononderbroken beschikbaar houden van drie operationeel inzetbare functionarissen als aanvulling op de bedrijfsbrandweerorganisatie van ProRail Zie leidraad
DeadlineDeadline 2026-10-07
Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-24 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Landelijk - Aanvulling bedrijfsbrandweer Kijfhoek
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Brandweerdiensten 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Kijfhoek
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 48 maanden
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 0
Kwaliteitscriterium (naam): SG2: continuïteitsplan
Kwaliteitscriterium (weging): 0
Kwaliteitscriterium (naam): SG3: borging vakbekwaamheid
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie leidraad
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-07 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-07 12:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen ✅
Openingsdatum: 2026-10-07 12:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-16 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: Geschiktheidseis 1: beroepsbevoegdheid
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: ProRail B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Moreelsepark 3
Postcode: 3511 EP
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Jeroen Schoonderwoerd
E-mail: aanbestedingen@prorail.nl 📧
Telefoon: +31 882317104 📞
URL: http://www.prorail.nl/leveranciers/aanbesteden-en-inkoop 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Spoorwegdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437078 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437078 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-584897 (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Landelijk - Aanvulling bedrijfsbrandweer Kijfhoek
Korte beschrijving:
ProRail heeft behoefte aan dienstverlening voor de aanvullende operationele bedrijfsbrandweerbezetting op emplacement Kijfhoek. De basisfunctie van de dienstverlening is het ononderbroken beschikbaar houden van drie operationeel inzetbare functionarissen als aanvulling op de bedrijfsbrandweerorganisatie van ProRail Zie leidraad
Toon meer
Producten/diensten: Brandweerdiensten 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Kijfhoek
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 48 maanden
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 0
Kwaliteitscriterium (naam): SG2: continuïteitsplan
Kwaliteitscriterium (weging): 0
Kwaliteitscriterium (naam): SG3: borging vakbekwaamheid
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie leidraad
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-07 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-07 12:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen ✅
Openingsdatum: 2026-10-07 12:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-16 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: Geschiktheidseis 1: beroepsbevoegdheid
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: ProRail B.V.
Nationaal registratienummer:
381962604
Postadres: Moreelsepark 3
Postcode: 3511 EP
Poststad: Utrecht
Regio: Utrecht 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Jeroen Schoonderwoerd
E-mail: aanbestedingen@prorail.nl 📧
Telefoon: +31 882317104 📞
URL: http://www.prorail.nl/leveranciers/aanbesteden-en-inkoop 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Spoorwegdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437078 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437078 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-584897 (2026-08-24)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕