Kolken en gemalen reinigen 2027-2030
Gemeente Horst aan de Maas
De gemeente Horst aan de Maas is voornemens de dienst “Kolken en gemalen reinigen 2027-2030” aan te besteden volgende de Europese Openbare procedure op basis van “Laagste Prijs”. De dienst bestaat in hoofdzaak uit het verrichten van reinigingswerkzaamheden van straat- en trottoirkolken en aan natte kelders van de gemalen en bergbezinkvoorzieningen incl. het leidingwerk en pompen uitwendig Voor 4 jaar: Reinigen minigemalen ca. 9232 st; Onderhoud centrale meterkast ca. 64 st; Reinigen rioolgemalen divers ca. 1600 st; Reinigen bergbezinkbassins/leidingen ca. 88 st; Reinigen kolken ca. 120.000 st;
DeadlineDeadline 2026-10-26
Wie? Wat?- • Diensten in verband met afvalwater › Diensten voor rioolreiniging
- • Diensten voor het reinigen en leeghalen van kolken › Diensten voor het reinigen van kolken
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-03 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Kolken en gemalen reinigen 2027-2030
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor rioolreiniging 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Diensten voor het reinigen van kolken 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Horst aan de Maas
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Noord-Limburg 🏙️
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2027-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: 3x 1 jaar
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Verlenging
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbesteding op basis van laagste prijs
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 12:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 12:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-21 23:59:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Horst aan de Maas
Nationaal registratienummer:
Postadres: Wilhelminaplein 6
Postcode: 5961 ES
Poststad: Horst
Regio: Noord-Limburg 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Marc Kessels
E-mail: aanbestedingen@kragten.nl 📧
Telefoon: +31 883366333 📞
URL: http://www.horstaandemaas.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438523 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438523 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-612102 (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Kolken en gemalen reinigen 2027-2030
Referentienummer:
HOT521
Korte beschrijving:
De gemeente Horst aan de Maas is voornemens de dienst “Kolken en gemalen reinigen 2027-2030” aan te besteden volgende de Europese Openbare procedure op basis van “Laagste Prijs”.
De dienst bestaat in hoofdzaak uit het verrichten van reinigingswerkzaamheden van straat- en trottoirkolken en
aan natte kelders van de gemalen en bergbezinkvoorzieningen incl. het leidingwerk en pompen uitwendig Voor 4 jaar:
Reinigen minigemalen ca. 9232 st;
Onderhoud centrale meterkast ca. 64 st;
Reinigen rioolgemalen divers ca. 1600 st;
Reinigen bergbezinkbassins/leidingen ca. 88 st;
Reinigen kolken ca. 120.000 st;
Toon meer
Producten/diensten: Diensten voor rioolreiniging 📦
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Diensten voor het reinigen van kolken 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Horst aan de Maas
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Noord-Limburg 🏙️
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2027-12-31 📅
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: 3x 1 jaar
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties: Verlenging
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbesteding op basis van laagste prijs
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 12:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 12:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-21 23:59:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Horst aan de Maas
Nationaal registratienummer:
391563854
Postadres: Wilhelminaplein 6
Postcode: 5961 ES
Poststad: Horst
Regio: Noord-Limburg 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Marc Kessels
E-mail: aanbestedingen@kragten.nl 📧
Telefoon: +31 883366333 📞
URL: http://www.horstaandemaas.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438523 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438523 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-612102 (2026-09-03)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)
- Diensten in verband met afvalwater (15)
- Adviesdiensten inzake rioolinspectie en rioolwaterbehandeling (3)
- Beheer van riolering (3)
- Diensten voor behandeling van septische putten
- Diensten voor het ledigen van beerputten of septische putten
- Diensten voor rioolreiniging (9)
- Rioolwaterafvoerdiensten
- Rioolwaterbehandelingsdiensten (1)
- Rioolwaterverwijderingsdiensten (1)