Koffie en warme drankenvoorziening
Gemeente Goes
Levering en het onderhoud van warme drankenautomaten, inclusief het leveren van ingrediënten en toebehoren. Raamovereenkomst met een initiële looptijd van 6 jaar en een optie tot verlenging van 3 maal 1 jaar
DeadlineDeadline 2026-10-29
Wie? Wat?- • Diverse voedingsmiddelen › Koffie, thee en aanverwante producten
- • Elektrothermische toestellen › Elektrische koffiezetapparaten
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Koffie en warme drankenvoorziening
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Elektrische koffiezetapparaten 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Koffie, thee en aanverwante producten 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Goes
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 9 jaar
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: Initiële looptijd van 6 jaar, vervolgens optie tot verlenging van 3 maal 1 jaar
Informatie over opties
Opties ✅
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-29 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-29 12:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-29 12:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-09 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Goes
Nationaal registratienummer:
Postadres: M.A. de Ruijterlaan 2
Postcode: 4461 GE
Poststad: Goes
Regio: Overig Zeeland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Laura de Jonge
E-mail: inkoop@goes.nl 📧
Telefoon: +31 113249600 📞
Fax: +31 113230876 📠
URL: http://www.goes.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438139 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438139 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-605856 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Koffie en warme drankenvoorziening
Korte beschrijving:
Levering en het onderhoud van warme drankenautomaten, inclusief het leveren van ingrediënten en toebehoren. Raamovereenkomst met een initiële looptijd van 6 jaar en een optie tot verlenging van 3 maal 1 jaar
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Elektrische koffiezetapparaten 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Koffie, thee en aanverwante producten 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Goes
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 9 jaar
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: Initiële looptijd van 6 jaar, vervolgens optie tot verlenging van 3 maal 1 jaar
Informatie over opties
Opties ✅
Gunningscriteria
Prijs ✅
Prijs (weging): 100
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-29 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-29 12:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Er is gekozen voor een lange looptijd, omdat de technische en economische levensduur van professionele warme drankenautomaten aantoonbaar 9 jaar bedraagt. Een kortere termijn zou leiden tot onevenredig hoge afschrijvingskosten en onnodige milieubelastende vroegtijdige vervanging.
Toon meer
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-29 12:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-09 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Goes
Nationaal registratienummer:
81781971
Postadres: M.A. de Ruijterlaan 2
Postcode: 4461 GE
Poststad: Goes
Regio: Overig Zeeland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Laura de Jonge
E-mail: inkoop@goes.nl 📧
Telefoon: +31 113249600 📞
Fax: +31 113230876 📠
URL: http://www.goes.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438139 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438139 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-605856 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕