Knippen hagen

Diamant-groep

Het resultaat van deze aanbesteding moet zijn dat Raamovereenkomsten worden gesloten met maximaal drie Inschrijvers voor de uitvoering van de dienst aan Opdrachtgever. De opdracht moet probleemloos uitgevoerd worden en Raamcontractant stelt zich als een proactieve, actieve partner van Opdrachtgever op. De omvang van deze opdracht betreft Knippen hagen in de contractgebieden van de gemeenten Tilburg GOC Bios, GOC West en GOC Noord met bijbehorende kerndorpen Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel. Daarnaast betreft het de contractgebieden gemeente Hilvarenbeek en gemeente Goirle. De jaarlijkse omvang van het geheel van werkzaamheden wordt geschat op โ‚ฌ 250.000, - exclusief btw. De totale geraamde waarde, op basis van de maximale contractduur van 5 jaar, bedraagt circa โ‚ฌ 1.250.000, - exclusief btw en exclusief indexering.

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-07-02. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-05-13.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-05-13 Aankondiging van een opdracht
2026-08-28 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-05-13)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Knippen hagen
Referentienummer: DG26-211
Korte beschrijving:
Het resultaat van deze aanbesteding moet zijn dat Raamovereenkomsten worden gesloten met maximaal drie Inschrijvers voor de uitvoering van de dienst aan Opdrachtgever. De opdracht moet probleemloos uitgevoerd worden en Raamcontractant stelt zich als een proactieve, actieve partner van Opdrachtgever op. De omvang van deze opdracht betreft Knippen hagen in de contractgebieden van de gemeenten Tilburg GOC Bios, GOC West en GOC Noord met bijbehorende kerndorpen Berkel-Enschot, Udenhout en Biezenmortel. Daarnaast betreft het de contractgebieden gemeente Hilvarenbeek en gemeente Goirle. De jaarlijkse omvang van het geheel van werkzaamheden wordt geschat op โ‚ฌ 250.000, - exclusief btw. De totale geraamde waarde, op basis van de maximale contractduur van 5 jaar, bedraagt circa โ‚ฌ 1.250.000, - exclusief btw en exclusief indexering.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Snoeien van heggen ๐Ÿ“ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Beschrijving van de aanbesteding: zie bestek zie bestek
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Tilburg
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Plaats van uitvoering: Midden-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Duur: 60 maanden
Gunningscriteria
Prijs โœ…
Prijs (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Dienstverleningsplan
Kwaliteitscriterium (weging): 80
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-02 09:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-07-02 09:10:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met รฉรฉn exploitant โœ…
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
Opdrachtgever heeft van haar hoofdopdrachtgever, de gemeente Tilburg, de opdracht gekregen om haar dienstverlening te verrichten tot en met 31 december 2031. Opdrachtgever wenst met haar Raamcontractanten, die hiervoor worden ingeschakeld, de eindtijd van deze Raamovereenkomst parallel te laten lopen. Derhalve is voor een langere looptijd de opdracht in de markt gezet.
Toon meer
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-07-02 09:10:00 ๐Ÿ“…
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-11 09:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Diamant-groep
Nationaal registratienummer: 472072423
Postadres: Zevenheuvelenweg 14
Postcode: 5048AN
Poststad: Tilburg
Regio: Midden-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Erik de Kroon
E-mail: aanbestedingen@diamant-groep.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 620131493 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.diamant-groep.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Sociale bescherming
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425113 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/425113 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Bron: OJS 2026/S 094-338299 (2026-05-13)
Award Aankondiging (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1250000.0 EUR (framework approximate) ๐Ÿ’ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 2000000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 1250000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ

Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij: LOT-0000
Contractnummer: CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-13 ๐Ÿ“…
Titel: P1 Knippen hagen
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 2
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Aantal inschrijvingen van KMO's: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 2000000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 1250000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Identificatiecode van de inschrijving: 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Verhart Groen B.V.
Nationaal registratienummer: 30038178
Postadres: Heeswijk 118
Postcode: 3417GS
Poststad: Montfoort
Regio: Utrecht ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
URL: http://www.verhartgroen.nl ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Naam: Integral Green Solutions B.V.
Nationaal registratienummer: 76652491
Postadres: Orionstraat 22
82
Postcode: 5015BR
Poststad: Tilburg
Regio: Midden-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Contactpunt: Joris van Lokven
URL: http://www.bgsgroen.nl ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Micro
Bron: OJS 2026/S 167-597954 (2026-08-28)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐Ÿ†•