Knippen hagen en onderhoud gazons

Gemeente Noord-Beveland

De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: Knippen van hagen (perceel 1, 2 en 3): โ€ข Het knippen van hagen; โ€ข Het knippen van randen van bosplantsoen; โ€ข Bijkomende werkzaamheden. Onderhoud van gazons (perceel 4): โ€ข Maaien en bijmaaien van gazons. zie bestekken

Deadline

Deadline 2026-10-06

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-24 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-24)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Knippen hagen en onderhoud gazons
Referentienummer: K012076
Korte beschrijving:
De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: Knippen van hagen (perceel 1, 2 en 3): โ€ข Het knippen van hagen; โ€ข Het knippen van randen van bosplantsoen; โ€ข Bijkomende werkzaamheden. Onderhoud van gazons (perceel 4): โ€ข Maaien en bijmaaien van gazons. zie bestekken
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Beplanten en onderhouden van groengebieden ๐Ÿ“ฆ
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โœ…
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 4
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 4

1๏ธโƒฃ
Interne identificatiecode: 1
Titel: Perceel 1 Knippen hagen - Kernen en begraafplaatsen
Beschrijving van de aanbesteding:
De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: โ€ข Het knippen van hagen; โ€ข Het knippen van randen van bosplantsoen; โ€ข Bijkomende werkzaamheden. zie bestek
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: gemeente Noord-Beveland
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Plaats van uitvoering: Overig Zeeland ๐Ÿ™๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2028-12-31 ๐Ÿ“…
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Deze overeenkomst bevat een optie tot verlenging van 2 keer 1 kalenderjaar, voor de jaren 2029 en 2030.
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties: n.v.t.
Gunningscriteria
Prijs โœ…
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0001

2๏ธโƒฃ
Interne identificatiecode: 2
Titel: Perceel 2 Knippen hagen - Vakantieparken
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0002

3๏ธโƒฃ
Interne identificatiecode: 3
Titel: Perceel 3 Knippen hagen - Sportcomplexen
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0003

4๏ธโƒฃ
Interne identificatiecode: 4
Titel: Perceel 4 Onderhoud gazons
Beschrijving van de aanbesteding:
De werkzaamheden van de opdracht bestaan in hoofdzaak uit de volgende onderdelen: โ€ข Maaien en bijmaaien van gazons. zie bestek
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0004

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-06 10:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-06 10:01:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 50 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-06 10:01:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Toegestaan
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-11 10:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Noord-Beveland
Nationaal registratienummer: 222062571
Postadres: Voorstraat 31
Postcode: 4491 EV
Poststad: Wissenkerke
Regio: Overig Zeeland ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Simone van der Pol
E-mail: s.vanderpol@wijzijnkarel.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 0641008351 ๐Ÿ“ž
Fax: +31 113377300 ๐Ÿ“ 
URL: http://www.noord-beveland.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437044 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437044 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-585949 (2026-08-24)