IT Hardware

Stichting Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid

De Opdracht betreft het leveren van IT-hardware en de direct daarmee samenhangende dienstverlening aan Beeld & Geluid. De Opdrachtnemer fungeert gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst als centraal aanspreekpunt voor het adviseren over, offreren, bestellen, leveren en ondersteunen van IT-hardware. Zie voor meer informatie het Beschrijvend Document De geraamde en tevens maximale waarde van de Raamovereenkomst bedraagt €4.250.000 exclusief btw over de maximale looptijd van vier jaar. Bij het bepalen van deze raming is rekening gehouden met de verwachte vervanging van bestaande hardware, geplande investeringen, lifecyclevernieuwingen en mogelijke prijs- en marktontwikkelingen gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst. De genoemde opdrachtwaarde betreft een raming. Aan deze raming en aan een eventuele verdeling over jaren of productcategorieën kunnen door de Opdrachtnemer geen rechten worden ontleend. Beeld & Geluid geeft geen garantie ten aanzien van een minimale afname, omzet of verdeling van de bestedingen. De feitelijke afname is afhankelijk van de daadwerkelijke behoefte, beschikbare budgetten, technische ontwikkelingen en marktomstandigheden. Wanneer de maximale waarde van de raamovereenkomst is bereikt (voor de afloopdatum), kan Beeld & Geluid besluiten geen verdere opdrachten meer te verstrekken en de raamovereenkomst te beëindigen.

Deadline

Deadline 2026-11-02

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-09-01 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: IT Hardware
Referentienummer: 1526
Korte beschrijving:
De Opdracht betreft het leveren van IT-hardware en de direct daarmee samenhangende dienstverlening aan Beeld & Geluid. De Opdrachtnemer fungeert gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst als centraal aanspreekpunt voor het adviseren over, offreren, bestellen, leveren en ondersteunen van IT-hardware. Zie voor meer informatie het Beschrijvend Document De geraamde en tevens maximale waarde van de Raamovereenkomst bedraagt €4.250.000 exclusief btw over de maximale looptijd van vier jaar. Bij het bepalen van deze raming is rekening gehouden met de verwachte vervanging van bestaande hardware, geplande investeringen, lifecyclevernieuwingen en mogelijke prijs- en marktontwikkelingen gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst. De genoemde opdrachtwaarde betreft een raming. Aan deze raming en aan een eventuele verdeling over jaren of productcategorieën kunnen door de Opdrachtnemer geen rechten worden ontleend. Beeld & Geluid geeft geen garantie ten aanzien van een minimale afname, omzet of verdeling van de bestedingen. De feitelijke afname is afhankelijk van de daadwerkelijke behoefte, beschikbare budgetten, technische ontwikkelingen en marktomstandigheden. Wanneer de maximale waarde van de raamovereenkomst is bereikt (voor de afloopdatum), kan Beeld & Geluid besluiten geen verdere opdrachten meer te verstrekken en de raamovereenkomst te beëindigen.
Toon meer
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Computeruitrusting en -benodigdheden 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 4250000.0 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Hilversum
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
De Raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee jaar. Beeld & Geluid heeft vervolgens eenzijdig de mogelijkheid om de Raamovereenkomst tweemaal onder gelijkblijvende voorwaarden met één jaar te verlengen. De maximale looptijd van de Raamovereenkomst bedraagt daarmee vier jaar.
Toon meer
Informatie over opties
Opties
Beschrijving van de opties: De Raamovereenkomst kan worden verlengd.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): G1: Dienstverlening en samenwerking
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): G2: Leveringszekerheid en het (digitale) bestelproces
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): G3: Marktconformiteit en prijsborging
Kwaliteitscriterium (weging): 15
Prijs
Prijs (weging): 40
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-02 09:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-02 09:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een combinatie van inschrijvers aan wie een opdracht wordt gegund, moet een bepaalde rechtsvorm aannemen
Openingsdatum: 2026-11-02 09:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Juridische, economische, financiële en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Rechtsvorm van de combinatie van ondernemers aan wie de opdracht wordt gegund: (OPTIONEEL) Beroep technische en beroepsbekwaamheid

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid
Nationaal registratienummer: 31938551
Postadres: Media Parkboulevard 1
Postcode: 1217WE
Poststad: Hilversum
Regio: Het Gooi en Vechtstreek 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Luuk van Wingerden
E-mail: aanbestedingen@beeldengeluid.nl 📧
Telefoon: +31 356775555 📞
URL: http://www.beeldengeluid.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Recreatie, cultuur en godsdienst
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438154 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438154 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-604326 (2026-09-01)