Inzameling, transport en vermarkting van huishoudelijk OPK
Gemeente Weert
Inzameling, transport en vermarkting van huishoudelijk Oud Papier en Karton 1
DeadlineDeadline 2026-10-20
Wie?- โข Gemeente Weert
- โข Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu โบ Diensten op het gebied van vuilnis en afval
- โข Limburg (NL) โบ Midden-Limburg
- โข Limburg (NL) โบ Zuid-Limburg
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Inzameling, transport en vermarkting van huishoudelijk OPK
Referentienummer:
Korte beschrijving: Inzameling, transport en vermarkting van huishoudelijk Oud Papier en Karton 1
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten op het gebied van vuilnis en afval ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Weert
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Midden-Limburg ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-02-01 ๐
Einddatum: 2032-01-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 keer met 5 jaar verlengen
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Verlenging
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 35
Kwaliteitscriterium (naam): Concept hoofdstuk inzameling
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Wensen
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-20 12:59:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-20 13:30:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 4 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-20 13:30:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 12:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Weert
Nationaal registratienummer:
Postadres: Wilhelminasingel 101
Postcode: 6001GS
Poststad: Weert
Regio: Midden-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ton Daamen
E-mail: ton@deafvalspiegel.nl ๐ง
Telefoon: +31 613474416 ๐
URL: http://www.weert.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437739 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437739 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-599645 (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Inzameling, transport en vermarkting van huishoudelijk OPK
Referentienummer:
25CC125
Korte beschrijving: Inzameling, transport en vermarkting van huishoudelijk Oud Papier en Karton 1
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten op het gebied van vuilnis en afval ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Weert
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Midden-Limburg ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-02-01 ๐
Einddatum: 2032-01-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 keer met 5 jaar verlengen
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Verlenging
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 35
Kwaliteitscriterium (naam): Concept hoofdstuk inzameling
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Wensen
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-20 12:59:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-20 13:30:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 4 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-20 13:30:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 12:59:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Weert
Nationaal registratienummer:
411684491
Postadres: Wilhelminasingel 101
Postcode: 6001GS
Poststad: Weert
Regio: Midden-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ton Daamen
E-mail: ton@deafvalspiegel.nl ๐ง
Telefoon: +31 613474416 ๐
URL: http://www.weert.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437739 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437739 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-599645 (2026-08-28)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐