Invullen rollen t.b.v. Interreg RENEW project

Stichting World Class Maintenance

De Maintenance, Repair and Overhaul sector in Nederland is een belangrijke sector voor de Nederlandse economische groei en deze sector heeft behoefte aan verdere professionalisering en verbetering. Stichting World Class Maintenance streeft er naar de belangrijkste verbindende en stimulerende partij te zijn voor innovatie in onderhoud en asset management. In dat kader ontwikkelt en begeleidt WCM Open Innovatie projecten voor haar leden, met als doel onderhoud en assets van wereld klasse te realiseren waarmee een bijdrage kan worden geleverd aan maatschappelijke ontwikkelingen zoals de energietransitie. WCM’s projecten kenmerken zich door technische innovatie en/of sociale innovatie en/of aandacht voor de ontwikkeling van human capital. Het merendeel van de WCM projecten is in de vorm van zogenaamde ‘fieldlab projecten’; praktijkgerichte projecten waarbij in een open innovatie setting van elkaar wordt geleerd. Dit vaak met deelnemers vanuit bedrijfsleven, scholen en kennisinstellingen. De inzet van de Werkpakketleider WP5 is gemiddeld 9 uur per week. Over de gehele looptijd is dat +/- 1.300 uur tot een maximumbedrag van €162.500,- . Voor de Projectontwikkelaar Pilots is de gemiddelde inzet 4 uur per week. Over de gehele looptijd is dat +/- 560 uur tot een maximumbedrag van €70.000,-. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. Zie verder de inschrijfleidraad.

Deadline

Deadline 2026-10-12

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-28 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Invullen rollen t.b.v. Interreg RENEW project
Korte beschrijving:
De Maintenance, Repair and Overhaul sector in Nederland is een belangrijke sector voor de Nederlandse economische groei en deze sector heeft behoefte aan verdere professionalisering en verbetering. Stichting World Class Maintenance streeft er naar de belangrijkste verbindende en stimulerende partij te zijn voor innovatie in onderhoud en asset management. In dat kader ontwikkelt en begeleidt WCM Open Innovatie projecten voor haar leden, met als doel onderhoud en assets van wereld klasse te realiseren waarmee een bijdrage kan worden geleverd aan maatschappelijke ontwikkelingen zoals de energietransitie. WCM’s projecten kenmerken zich door technische innovatie en/of sociale innovatie en/of aandacht voor de ontwikkeling van human capital. Het merendeel van de WCM projecten is in de vorm van zogenaamde ‘fieldlab projecten’; praktijkgerichte projecten waarbij in een open innovatie setting van elkaar wordt geleerd. Dit vaak met deelnemers vanuit bedrijfsleven, scholen en kennisinstellingen. De inzet van de Werkpakketleider WP5 is gemiddeld 9 uur per week. Over de gehele looptijd is dat +/- 1.300 uur tot een maximumbedrag van €162.500,- . Voor de Projectontwikkelaar Pilots is de gemiddelde inzet 4 uur per week. Over de gehele looptijd is dat +/- 560 uur tot een maximumbedrag van €70.000,-. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. Zie verder de inschrijfleidraad.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel 📦
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2

1️⃣
Interne identificatiecode: 1
Titel: Perceel 1: Werkpakketleider WP5
Geschatte waarde exclusief BTW: 185000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
De Maintenance, Repair and Overhaul sector in Nederland is een belangrijke sector voor de Nederlandse economische groei en deze sector heeft behoefte aan verdere professionalisering en verbetering. Stichting World Class Maintenance streeft er naar de belangrijkste verbindende en stimulerende partij te zijn voor innovatie in onderhoud en asset management. In dat kader ontwikkelt en begeleidt WCM Open Innovatie projecten voor haar leden, met als doel onderhoud en assets van wereld klasse te realiseren waarmee een bijdrage kan worden geleverd aan maatschappelijke ontwikkelingen zoals de energietransitie. WCM’s projecten kenmerken zich door technische innovatie en/of sociale innovatie en/of aandacht voor de ontwikkeling van human capital. Het merendeel van de WCM projecten is in de vorm van zogenaamde ‘fieldlab projecten’; praktijkgerichte projecten waarbij in een open innovatie setting van elkaar wordt geleerd. Dit vaak met deelnemers vanuit bedrijfsleven, scholen en kennisinstellingen. De inzet van de Werkpakketleider WP5 is gemiddeld 9 uur per week. Over de gehele looptijd is dat +/- 1.300 uur tot een maximumbedrag van €162.500,- Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. Zie verder de inhoud van de inschrijfleidraad.
Toon meer
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Breda
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: West-Noord-Brabant 🏙️
Duur
Startdatum: 2026-11-16 📅
Einddatum: 2029-11-15 📅
Gunningscriteria
Prijs
Prijs (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): GU2a: Uitwerking kwalificaties
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Kwaliteitscriterium (naam): GU2b: Interview
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0001

2️⃣
Interne identificatiecode: 2
Titel: Perceel 2: Projectontwikkelaar pilots
Geschatte waarde exclusief BTW: 80000.0 EUR 💰
Beschrijving van de aanbesteding:
De Maintenance, Repair and Overhaul sector in Nederland is een belangrijke sector voor de Nederlandse economische groei en deze sector heeft behoefte aan verdere professionalisering en verbetering. Stichting World Class Maintenance streeft er naar de belangrijkste verbindende en stimulerende partij te zijn voor innovatie in onderhoud en asset management. In dat kader ontwikkelt en begeleidt WCM Open Innovatie projecten voor haar leden, met als doel onderhoud en assets van wereld klasse te realiseren waarmee een bijdrage kan worden geleverd aan maatschappelijke ontwikkelingen zoals de energietransitie. WCM’s projecten kenmerken zich door technische innovatie en/of sociale innovatie en/of aandacht voor de ontwikkeling van human capital. Het merendeel van de WCM projecten is in de vorm van zogenaamde ‘fieldlab projecten’; praktijkgerichte projecten waarbij in een open innovatie setting van elkaar wordt geleerd. Dit vaak met deelnemers vanuit bedrijfsleven, scholen en kennisinstellingen. Voor de Projectontwikkelaar Pilots is de gemiddelde inzet 4 uur per week. Over de gehele looptijd is dat +/- 560 uur tot een maximumbedrag van €70.000,-. Aan deze aantallen kunnen geen rechten worden ontleend. Zie verder de inhoud van de inschrijfleidraad.
Toon meer
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0002

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-12 12:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-12 12:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-28 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting World Class Maintenance
Nationaal registratienummer: 870164676
Postadres: Boschstraat 35
Postcode: 4811GB
Poststad: Breda
Regio: West-Noord-Brabant 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Aschwin Popelier
E-mail: aprocurement@ziggo.nl 📧
Telefoon: +31 612253589 📞
URL: http://www.worldclassmaintenance.com 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437762 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437762 🌏
Identificatiecode van EU-fondsen: CCI: 2021TC16RFCB041
Programma EU-fondsen: Europees Fonds voor Regionale Ontwikkeling (EFRO) (2021/2027)
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 167-597363 (2026-08-28)