Interne en Externe Bewegwijzering

UWV

Het leveren, monteren en onderhouden van interne- en externe bewegwijzeringsproducten voor alle UWV locaties in Nederland. โ‚ฌ 800.000,00

Deadline

Deadline 2026-10-26

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-09-02 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-09-02)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Interne en Externe Bewegwijzering
Referentienummer: ERI.2026.1375
Korte beschrijving:
Het leveren, monteren en onderhouden van interne- en externe bewegwijzeringsproducten voor alle UWV locaties in Nederland. โ‚ฌ 800.000,00
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Signaleringsborden en aanverwante artikelen ๐Ÿ“ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 800000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Beschrijving van de aanbesteding:
Het leveren, monteren en onderhouden van interne- en externe bewegwijzeringsproducten voor alle UWV locaties in Nederland.
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Amsterdam
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur: 48 maanden
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Implementatie & Kwaliteitsborging
Kwaliteitscriterium (weging): 50
Kwaliteitscriterium (naam): Duurzaamheid
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Social Return
Prijs โœ…
Prijs (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 12:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 12:00:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โœ…
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 12:00:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-09 12:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Uwv
Nationaal registratienummer: 48467678
Postadres: La Guardiaweg 116
Postcode: 1043 DL
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Edward Rijks
E-mail: aanbesteden@uwv.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 888982010 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.uwv.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438363 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438363 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
Zie beschrijvend document. Interne en Externe Bewegwijzering.
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 170-606191 (2026-09-02)