Interieurbeplanting gemeente Rotterdam
Gemeente Rotterdam
Levering van planten en plantmaterialen t.b.v. Interieurbeplanting.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-07-14. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-05-11.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat?- โข Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij โบ Tuinbouwdiensten
- โข Land- en tuinbouwproducten โบ Tuinbouw- en kwekerijproducten
- โข Groot-Rijnmond
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-05-11 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-28 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-05-11)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Interieurbeplanting gemeente Rotterdam
Referentienummer:
Korte beschrijving: Levering van planten en plantmaterialen t.b.v. Interieurbeplanting.
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Tuinbouw- en kwekerijproducten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 400 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Tuinbouwdiensten ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2030-12-31 ๐
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-14 08:00:15 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 60 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Rotterdam
Nationaal registratienummer:
Postadres: Coolsingel 40
Postcode: 3011AD
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Fleur van Ravenswaaij
E-mail: ams.vanravenswaaij@rotterdam.nl ๐ง
Telefoon: +31643295901 ๐
URL: https://www.rotterdam.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/1315 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/211227 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/211227 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Rotterdam
Nationaal registratienummer:
Postadres: Wilhelminaplein 125
Postcode: 3072 AK
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: rechtbankrotterdam@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31 883626000 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Rotterdam ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: zie BD, 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 092-328363 (2026-05-11)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Interieurbeplanting gemeente Rotterdam
Referentienummer:
eec08d48-d01a-44c3-8403-3946fc071820
Korte beschrijving: Levering van planten en plantmaterialen t.b.v. Interieurbeplanting.
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Tuinbouw- en kwekerijproducten ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 400 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
048ef236-812f-45a1-b763-22a4ee26749f
Aanvullende producten/diensten: Tuinbouwdiensten ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2030-12-31 ๐
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-07-14 08:00:15 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 60 dagen
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Vereist
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Rotterdam
Nationaal registratienummer:
24483298
Postadres: Coolsingel 40
Postcode: 3011AD
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Fleur van Ravenswaaij
E-mail: ams.vanravenswaaij@rotterdam.nl ๐ง
Telefoon: +31643295901 ๐
URL: https://www.rotterdam.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/1315 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/211227 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/211227 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Rotterdam
Nationaal registratienummer:
82947740
Postadres: Wilhelminaplein 125
Postcode: 3072 AK
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: rechtbankrotterdam@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +31 883626000 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Rotterdam ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: zie BD, 20 dagen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 092-328363 (2026-05-11)
Award Aankondiging (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 400 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 300 000 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 400 000 EUR ๐ฐ
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Zie BD
Kwaliteitscriterium (weging): 500
300
Prijs โ
Prijs (weging): 200
Procedure
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-21 ๐
Informatie over aanbestedingen
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 400 000 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 300 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van het contract/perceel: 400 000 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Rentokil Initial B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Ravenswade 54 S
Postcode: 3439LD
Poststad: Nieuwegein
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ilona Wassenberg
E-mail: tenderdesk@rentokil.com ๐ง
Telefoon: +31 306690400 ๐
URL: https://www.rentokil.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Bron: OJS 2026/S 167-597464 (2026-08-28)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 400 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 300 000 EUR (framework approximate) ๐ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 400 000 EUR ๐ฐ
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Zie BD
Kwaliteitscriterium (weging): 500
300
Prijs โ
Prijs (weging): 200
Procedure
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
1-L-0046039-26
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-21 ๐
Informatie over aanbestedingen
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 2
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 400 000 EUR ๐ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 300 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van het contract/perceel: 400 000 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1-L-0046039-26
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Rentokil Initial B.V.
Nationaal registratienummer:
30128427
Postadres: Ravenswade 54 S
Postcode: 3439LD
Poststad: Nieuwegein
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Ilona Wassenberg
E-mail: tenderdesk@rentokil.com ๐ง
Telefoon: +31 306690400 ๐
URL: https://www.rentokil.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Bron: OJS 2026/S 167-597464 (2026-08-28)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐