Integrale Opdracht Haven- en Sluis/brugbeheer en klein onderhoud met Leerwerk- en Participatiedoelstelling in Broek op Langedijk (voorbehouden opdracht aan een sociale onderneming).

Gemeente Dijk en Waard

De opdracht beoogt het dagelijkse beheer en klein onderhoud van de haven en sluis/brug te combineren met de maatschappelijke en professionele integratie van personen met een afstand tot de arbeidsmarkt door middel van leerwerkplaatsen, begeleiding en opleiding. De opdrachtnemer dient uitvoering te geven aan de gemeentelijke participatie- en Social-returndoelstellingen, waarbij samenwerking met de aan aanbestedende dienst verbonden uitvoeringspartner voor participatie en arbeidsmarkttoeleiding Zaffier onderdeel uitmaakt van de uitvoering. In bijlage A Programma van Eisen en Werkzaamheden zijn de werkzaamheden nauwkeuring omschreven.

Deadline

Deadline 2026-10-19

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-09-01 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Integrale Opdracht Haven- en Sluis/brugbeheer en klein onderhoud met Leerwerk- en Participatiedoelstelling in Broek op Langedijk (voorbehouden opdracht aan een sociale onderneming).
Korte beschrijving:
De opdracht beoogt het dagelijkse beheer en klein onderhoud van de haven en sluis/brug te combineren met de maatschappelijke en professionele integratie van personen met een afstand tot de arbeidsmarkt door middel van leerwerkplaatsen, begeleiding en opleiding. De opdrachtnemer dient uitvoering te geven aan de gemeentelijke participatie- en Social-returndoelstellingen, waarbij samenwerking met de aan aanbestedende dienst verbonden uitvoeringspartner voor participatie en arbeidsmarkttoeleiding Zaffier onderdeel uitmaakt van de uitvoering. In bijlage A Programma van Eisen en Werkzaamheden zijn de werkzaamheden nauwkeuring omschreven.
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Exploitatie van havens en waterwegen en aanverwante diensten ๐Ÿ“ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende producten/diensten: Beroepsrevalidatiediensten ๐Ÿ“ฆ
Doel van strategische aanbestedingen: Verwezenlijking van sociale doelstellingen
De opdracht beoogt het dagelijkse beheer en klein onderhoud van de haven en sluis/brug te combineren met de maatschappelijke en professionele integratie van personen met een afstand tot de arbeidsmarkt door middel van leerwerkplaatsen, begeleiding en opleiding. De opdrachtnemer dient uitvoering te geven aan de gemeentelijke participatie- en Social-returndoelstellingen, waarbij samenwerking met de aan aanbestedende dienst verbonden uitvoeringspartner voor participatie en arbeidsmarkttoeleiding Zaffier onderdeel uitmaakt van de uitvoering.
Toon meer
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, om de volgende reden
Rechtvaardiging:
Deze opdracht draagt bij aan de maatschappelijke en professionele integratie van personen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Door de opdracht voor te behouden aan sociale ondernemingen worden gemeentelijke participatie- en Social Return-doelstellingen gerealiseerd naast de reguliere dienstverlening.
Toon meer
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Gemeente Dijk en Waard
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Plaats van uitvoering: Alkmaar en omgeving ๐Ÿ™๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2030-12-31 ๐Ÿ“…
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 6
Overige informatie over verlengingen:
De lange potentiรซle looptijd is noodzakelijk vanwege de investeringen in begeleidingstrajecten, kennisopbouw, opleiding van doelgroep medewerkers en continuรฏteit van de dienstverlening.
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties:
De overeenkomst wordt aangegaan voor de periode vanaf 1 januari 2027 tot en met 31 december 2030, met de mogelijkheid, na wederzijdse instemming, 6 maal een optie tot verlenging van 12 maanden.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): G1 Haven- en Sluis/brug beheer
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): G2 Leerwerkconcept en begeleiding
Prijs โœ…
Prijs (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-19 11:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-19 11:10:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Een waarborg is vereist โœ…
Openingsdatum: 2026-10-19 11:10:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-29 11:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)

Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden voor deelname
Vereiste deposito's en garanties: Controlelijst in te leveren stukken-Verklaring omtrent Russische betrokkenheid

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Dijk en Waard
Nationaal registratienummer: 213613440
Postadres: Parelhof 1
Postcode: 1703 EZ
Poststad: Heerhugowaard
Regio: Alkmaar en omgeving ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Frieda Meijer
E-mail: inkoop@dijkenwaard.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 725755555 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.dijkenwaard.nl ๐ŸŒ
Adres van het kopersprofiel: http://www.dijkenwaard.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438080 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438080 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-602787 (2026-09-01)