Integrale afvaldienstverlening & afvalmanagement

Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond

Deze aanbesteding betreft het contracteren van één opdrachtnemer voor de integrale uitvoering van afvaldienstverlening en afvalmanagement voor de locaties van de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond. De opdracht omvat het leveren, plaatsen, onderhouden, ledigen en waar nodig reinigen van inzamelmiddelen, het inzamelen en transporteren van afvalstromen, het zorgdragen voor verwerking conform geldende wet- en regelgeving en het leveren van managementinformatie en advies gericht op optimalisatie, afvalscheiding, kostenbeheersing en verduurzaming. 850.000,-

Deadline

Deadline 2026-10-12

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-22 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-22)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Integrale afvaldienstverlening & afvalmanagement
Referentienummer: 1120848
Korte beschrijving:
Deze aanbesteding betreft het contracteren van één opdrachtnemer voor de integrale uitvoering van afvaldienstverlening en afvalmanagement voor de locaties van de Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond. De opdracht omvat het leveren, plaatsen, onderhouden, ledigen en waar nodig reinigen van inzamelmiddelen, het inzamelen en transporteren van afvalstromen, het zorgdragen voor verwerking conform geldende wet- en regelgeving en het leveren van managementinformatie en advies gericht op optimalisatie, afvalscheiding, kostenbeheersing en verduurzaming. 850.000,-
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Afvalverzameling en –verwerking 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 850000.0 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 96 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2 x 2 jaar verlengopties
Informatie over opties
Opties
Beschrijving van de opties: 2 x 2 jaar verleng opties
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Zie bijlage 3
Kwaliteitscriterium (weging): 6
Prijs
Prijs (weging): 4
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-12 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-12 10:01:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten
Beschrijving
Motiveer in het geval van raamovereenkomsten elke looptijd van meer dan 4 jaar:
De opdracht ziet niet uitsluitend op het ledigen van inzamelmiddelen, maar op integrale afvaldienstverlening en afvalmanagement. Onderdeel hiervan zijn onder meer de implementatie van de dienstverlening, het leveren en beheren van inzamelmiddelen, het inrichten van rapportages en een digitaal portaal, het optimaliseren van afvalstromen, het verbeteren van afvalscheiding en het realiseren van duurzaamheids- en verbeterdoelstellingen gedurende de looptijd van de overeenkomst. Een langere looptijd biedt opdrachtnemer voldoende ruimte om de dienstverlening doelmatig in te richten en gedurende de contractperiode aantoonbare verbeteringen te realiseren.
Toon meer
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-12 10:01:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-25 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond
Nationaal registratienummer: 161886824
Postadres: Wilhelminakade 947
Postcode: 3072 AP
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Evelien van den Berg
E-mail: aanbestedingenvrr@vr-rr.nl 📧
Telefoon: +31 888779000 📞
URL: http://www.tenderned.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Openbare orde en veiligheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437012 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437012 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-585864 (2026-08-22)