Inrichting Sportzaal Willem - Alexander voor bewegingsonderwijs.
Gemeente Schiedam
De opdracht betreft hoofdzakelijk een levering, bestaande uit het leveren en gebruiksklaar opleveren van de sporttechnische inrichting van Sportzaal Willem-Alexander. De montage- en installatiewerkzaamheden zijn ondersteunend aan de levering en maken hiervan onlosmakelijk onderdeel uit. De gekozen CPV-codes sluiten aan bij de aard van de opdracht en zorgen ervoor dat de aanbesteding vindbaar is voor de relevante markt. De in de inventarisatielijst opgenomen aantallen zijn indicatief. Inschrijvers dienen hun aanbieding hierop te baseren. De definitieve omvang van de levering wordt bepaald aan de hand van de uiteindelijke behoefte van de opdrachtgever binnen de grenzen van de opdracht.
DeadlineDeadline 2026-10-13
Wie? Wat? Waar?- โข Groot-Rijnmond
- โข Nederland
- โข Zuidoost-Zuid-Holland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-27 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Inrichting Sportzaal Willem - Alexander voor bewegingsonderwijs.
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Uitrusting voor gymnastiekzaal ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Aanvullende producten/diensten: Gymmatten ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Schiedam
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-12-01 ๐
Einddatum: 2027-08-29 ๐
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 80
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-13 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-13 11:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-09 11:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Schiedam
Nationaal registratienummer:
Postadres: Stadserf 1
Postcode: 3112 DZ
Poststad: Schiedam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Farid Alamdar
E-mail: inkoop@schiedam.nl ๐ง
Telefoon: +31 0102191777 ๐
URL: http://www.schiedam.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437580 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437580 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 166-594911 (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Inrichting Sportzaal Willem - Alexander voor bewegingsonderwijs.
Referentienummer:
-1.857.1/00331
Korte beschrijving:
De opdracht betreft hoofdzakelijk een levering, bestaande uit het leveren en gebruiksklaar opleveren van de sporttechnische inrichting van Sportzaal Willem-Alexander.
De montage- en installatiewerkzaamheden zijn ondersteunend aan de levering en maken hiervan onlosmakelijk onderdeel uit. De gekozen CPV-codes sluiten aan bij de aard van de opdracht en zorgen ervoor dat de aanbesteding vindbaar is voor de relevante markt. De in de inventarisatielijst opgenomen aantallen zijn indicatief.
Inschrijvers dienen hun aanbieding hierop te baseren. De definitieve omvang van de levering wordt bepaald aan de hand van de uiteindelijke behoefte van de opdrachtgever binnen de grenzen van de opdracht.
Toon meer
Producten/diensten: Uitrusting voor gymnastiekzaal ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Aanvullende producten/diensten: Gymmatten ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Schiedam
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-12-01 ๐
Einddatum: 2027-08-29 ๐
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 20
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 80
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 11:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-13 11:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-13 11:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-09 11:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Schiedam
Nationaal registratienummer:
37649839
Postadres: Stadserf 1
Postcode: 3112 DZ
Poststad: Schiedam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Farid Alamdar
E-mail: inkoop@schiedam.nl ๐ง
Telefoon: +31 0102191777 ๐
URL: http://www.schiedam.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437580 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437580 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 166-594911 (2026-08-27)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐