Inname en verwerking groenafval en slootruigte
Gemeente Westerwolde
De opdrachtgever van de opdracht is Gemeente Westerwolde. De opdracht betreft de uitvoering van het innemen en laten verwerken van groenafval en slootruigte in Noord en Zuid.
DeadlineDeadline 2026-11-02
Wie? Wat?- • Afvalverzameling en –verwerking › Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Inname en verwerking groenafval en slootruigte
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 460 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Verwerking groenafval en slootruigte Noord
Aanvullende producten/diensten: Afvalverzameling en –verwerking 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2028-12-31 📅
Titel
Identificatienummer van de partij:
2️⃣
Interne identificatiecode:
Titel: Verwerking groenafval en slootruigte Zuid
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-02 11:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Westerwolde
Nationaal registratienummer:
Postadres: Dorpsstraat 1
Postcode: 9551AB
Poststad: Sellingen
Regio: Oost-Groningen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Elyse Veldman
E-mail: e.veldman@westerwolde.nl 📧
Telefoon: +31636556787 📞
URL: https://www.westerwolde.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/55610 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/228404 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/228404 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Noord-Nederland (locatie Groningen)
Nationaal registratienummer:
Postadres: Postbus 781
Postcode: 9700 AT
Poststad: Groningen
Regio: Overig Groningen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: info.rechtbanknoordnederland@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +318836144444 📞
URL: https://www.rechtspraak.nl 🌏
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie offerteaanvraag
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-602818 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Inname en verwerking groenafval en slootruigte
Referentienummer:
711b1737-cb0d-400c-b5b7-7fb54b66b3a0
Korte beschrijving:
De opdrachtgever van de opdracht is Gemeente Westerwolde. De opdracht betreft de uitvoering van het innemen en laten verwerken van groenafval en slootruigte in Noord en Zuid.
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 460 000 EUR 💰
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen ✅
Maximumaantal partijen dat aan één inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1️⃣
Interne identificatiecode:
fec2080b-d010-41f7-b277-d6397f9e5d7f
Titel: Verwerking groenafval en slootruigte Noord
Aanvullende producten/diensten: Afvalverzameling en –verwerking 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland 🇳🇱
Duur
Startdatum: 2027-01-01 📅
Einddatum: 2028-12-31 📅
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2️⃣
Interne identificatiecode:
9423a043-37c8-4eda-a96b-9ef7a36e4918
Titel: Verwerking groenafval en slootruigte Zuid
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-02 11:00:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling ✅
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Westerwolde
Nationaal registratienummer:
70485836
Postadres: Dorpsstraat 1
Postcode: 9551AB
Poststad: Sellingen
Regio: Oost-Groningen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Elyse Veldman
E-mail: e.veldman@westerwolde.nl 📧
Telefoon: +31636556787 📞
URL: https://www.westerwolde.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/55610 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/228404 🌏
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/228404 🌏
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Noord-Nederland (locatie Groningen)
Nationaal registratienummer:
82950385
Postadres: Postbus 781
Postcode: 9700 AT
Poststad: Groningen
Regio: Overig Groningen 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
E-mail: info.rechtbanknoordnederland@rechtspraak.nl 📧
Telefoon: +318836144444 📞
URL: https://www.rechtspraak.nl 🌏
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie offerteaanvraag
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-602818 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieën 🆕
- Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu (>20 nieuwe aankopen)
- Diensten op het gebied van vuilnis en afval (>20)
- Afvalverzameling en –verwerking (19)
- Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis (5)
- Behandeling en verwijdering van gevaarlijke vloeistoffen
- Diensten voor afvalverbranding (1)
- Diensten voor het vervoeren van slib (2)
- Diensten voor het verwerken van as
- Diensten voor slibbehandeling
- Diensten voor slibstorting
- Diensten voor slibverwijdering (1)
- Verwijderen van huisvuil
- Verwijderen van vast stadsafval