Inhuur uitvoerende functies Stadsbeheer t/m schaal 8
Gemeente Maastricht
Er wordt door de gemeente Maastricht, voor het organisatieonderdeel Stadsbeheer, met vier (4) winnende inschrijvers een raamovereenkomst afgesloten. Binnen deze opdracht vallen onder andere de volgende functies: chauffeur, medewerker milieupark, medewerker schoon (bladblazen, vegen, etc.), belader, medewerker meldkamer, hovenier, toezichthouder en uitvoerder groen, inspecteur beeldkwaliteit, medewerker zwerfafval, back office medewerker, (administratief) medewerker begraafplaats, (deze opsomming is niet limitatief). De gemeente behoudt zich het recht voor om, indien en voor zover zij dat passend acht, voor de invulling van een personeelsbehoefte geheel of gedeeltelijk gebruik te maken van kandidaten die de gemeente langs andere rechtmatige weg ter beschikking krijgt of kan inzetten in het kader van publieke arbeidsmarkt-, participatie-, re-integratie-, ontwikkel- of leerwerktrajecten. Voor zover de gemeente van deze mogelijkheid gebruikmaakt, bestaat voor de opdrachtnemer ter zake van die inzet geen exclusief recht op levering en geen aanspraak op afname, omzet of compensatie. De opdracht omvat uitsluitend de personeelsbehoefte waarvoor de gemeente daadwerkelijk een beroep doet op de opdrachtnemer.
DeadlineDeadline 2026-10-07
Wie? Wat?- โข Recruteringsdiensten โบ Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
- โข Recruteringsdiensten โบ Plaatsing van personeel
- โข Limburg (NL) โบ Zuid-Limburg
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-28 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Inhuur uitvoerende functies Stadsbeheer t/m schaal 8
Referentienummer:
ce68a307-0c8a-46bc-823a-ba8754744a7e
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 16 000 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
39fffe44-e6a2-4e33-b9ec-a84042171248
Aanvullende producten/diensten: Plaatsing van personeel ๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2028-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 2x 1 jaar
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-07 08:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 4
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Maastricht
Nationaal registratienummer:
51488744
Postadres: Markt 78
Postcode: 6211CL
Poststad: Maastricht
Regio: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Samija Nahumarurij
E-mail: samija.nahumarurij@maastricht.nl ๐ง
Telefoon: +31626240949 ๐
URL: https://www.gemeentemaastricht.nl/ ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2401 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230211 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230211 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Limburg
Nationaal registratienummer:
82942978
Postadres: Sint Annadal 1
Postcode: 6214 PA
Poststad: Maastricht
Regio: Zuid-Limburg ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: rechtbanklimburg@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: +310883612222 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie stukken
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-600034 (2026-08-28)
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging (>20 nieuwe aankopen)
- Recruteringsdiensten (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van arbeidskrachten voor handel en industrie
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van huishoudelijke hulp (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel (7)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van medisch personeel (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van verpleegkundig personeel