Inhuur externe projectgroep aanpak werkvoorraad Veilig thuis Noord-Holland Noord
Gemeenschappelijke Gezondheidsdienst Hollands Noorden
inzet externe projectgroep in de aanpak van de werkvoorraad vervolgdiensten (Voorwaarden & Vervolg en Onderzoek) en werkvoorraad monitoring 150-220 dossiers
DeadlineDeadline 2026-10-29
Wie? Wat? Waar?- โข Agglomeratie Haarlem
- โข Groot-Amsterdam
- โข Noord-Holland โบ Alkmaar en omgeving
- โข Noord-Holland โบ Het Gooi en Vechtstreek
- โข Noord-Holland โบ IJmond
- โข Noord-Holland โบ Kop van Noord-Holland
- โข Noord-Holland โบ Zaanstreek
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-31 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Inhuur externe projectgroep aanpak werkvoorraad Veilig thuis Noord-Holland Noord
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Ondersteunende diensten voor de overheid ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 750000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Alkmaar en omgeving (NL328)
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering:
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 6 maanden
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): Kwalitatieve gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (weging): 65
Prijs โ
Prijs (weging): 35
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-29 14:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-29 14:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-29 14:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-01 11:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
Geheimhoudingsovereenkomst is vereist โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeenschappelijke Gezondheidsdienst Hollands Noorden
Nationaal registratienummer:
Afdeling: Veilig Thuis Noord-Holland Noord
Postadres: Hertog Aalbrechtweg 22
Postcode: 1823 DL
Poststad: Alkmaar
Regio: Alkmaar en omgeving ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Hans van Wijck
E-mail: hwijck@ggdhn.nl ๐ง
Telefoon: +31 651598200 ๐
URL: http://www.ggdhollandsnoorden.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Gezondheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437956 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437956 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-601997 (2026-08-31)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Inhuur externe projectgroep aanpak werkvoorraad Veilig thuis Noord-Holland Noord
Referentienummer:
vervolg2026
Korte beschrijving:
inzet externe projectgroep in de aanpak van de werkvoorraad vervolgdiensten (Voorwaarden & Vervolg en Onderzoek) en werkvoorraad monitoring 150-220 dossiers
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Ondersteunende diensten voor de overheid ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 750000.0 EUR ๐ฐ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Alkmaar en omgeving (NL328)
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering:
Agglomeratie Haarlem
๐๏ธ
Alkmaar en omgeving
๐๏ธ
Groot-Amsterdam
๐๏ธ
+ nog 4
Het Gooi en Vechtstreek
๐๏ธ
IJmond
๐๏ธ
Kop van Noord-Holland
๐๏ธ
Zaanstreek
๐๏ธ
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: 6 maanden
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Indien na het wegwerken van 220 dossiers er nog een wachtlijst bestaat wordt de overeenkomst verlengd.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwalitatieve gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (weging): 65
Prijs โ
Prijs (weging): 35
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Belangrijkste kenmerken van de procedure:
Gezien de omvang van de opdracht wordt de openbare Europese procedure gevolgd prijs en kwaliteit
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-29 14:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-29 14:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-29 14:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-01 11:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
Geheimhoudingsovereenkomst is vereist โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeenschappelijke Gezondheidsdienst Hollands Noorden
Nationaal registratienummer:
61813089
Afdeling: Veilig Thuis Noord-Holland Noord
Postadres: Hertog Aalbrechtweg 22
Postcode: 1823 DL
Poststad: Alkmaar
Regio: Alkmaar en omgeving ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Hans van Wijck
E-mail: hwijck@ggdhn.nl ๐ง
Telefoon: +31 651598200 ๐
URL: http://www.ggdhollandsnoorden.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Gezondheid
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437956 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437956 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 168-601997 (2026-08-31)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐