Inhuur communicatie professionals
Provincie Noord-Brabant
We willen maximaal 3 partijen contracteren bij wie we communicatiewerkzaamheden kunnen uitvragen, waarbij tijdelijke ondersteuning wordt verleend aan reguliere communicatieactiviteiten van provinciale collega's of waarbij specifiek communicatiewerk wordt uitgevoerd bij behoefte aan benodigde expertise binnen de provincie. De maximale waarde van deze raamovereenkomst betreft een bedrag van โฌ 5.000.000,00.
DeadlineDeadline 2026-11-06
Wie? Wat?- โข Recruteringsdiensten โบ Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
- โข Agglomeratie โs-Gravenhage
- โข Midden-Noord-Brabant
- โข Noord-Brabant โบ West-Noord-Brabant
- โข Noord-Brabant โบ Zuidoost-Noord-Brabant
- โข Noordoost-Noord-Brabant
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-03 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Inhuur communicatie professionals
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, omdat de aanbesteding niet bestemd is voor gebruik door natuurlijke personen
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: 's Hertogenbosch
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering:
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties: Verlenging
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Bureauprofiel
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-06 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-06 09:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-06 09:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-12 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Noord-Brabant
Nationaal registratienummer:
Postadres: Brabantlaan 1
Postcode: 5216TV
Poststad: 's-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Michael Vereggen
E-mail: aanbestedingen@brabant.nl ๐ง
Telefoon: +31 736812812 ๐
URL: http://www.tenderned.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://www.brabant.nl/organisatie/werkwijze-regels-en-kaders/inkoop-en-aanbestedingen.aspx ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438457 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438457 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-612030 (2026-09-03)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Inhuur communicatie professionals
Referentienummer:
C2376370
Korte beschrijving:
We willen maximaal 3 partijen contracteren bij wie we communicatiewerkzaamheden kunnen uitvragen, waarbij tijdelijke ondersteuning wordt verleend aan reguliere communicatieactiviteiten van provinciale collega's of waarbij specifiek communicatiewerk wordt uitgevoerd bij behoefte aan benodigde expertise binnen de provincie. De maximale waarde van deze raamovereenkomst betreft een bedrag van โฌ 5.000.000,00.
Toon meer
Producten/diensten: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Het gebruik van criteria inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap in de technische specificaties: Er zijn geen criteria opgenomen inzake de toegankelijkheid voor personen met een handicap, omdat de aanbesteding niet bestemd is voor gebruik door natuurlijke personen
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: 's Hertogenbosch
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering:
Midden-Noord-Brabant
๐๏ธ
Noordoost-Noord-Brabant
๐๏ธ
West-Noord-Brabant
๐๏ธ
Zuidoost-Noord-Brabant
๐๏ธ
Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen:
De provincie heeft de mogelijkheid om de raamovereenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden 1 maal voor de duur van 2 jaar stilzwijgend te verlengen.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Verlenging
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Bureauprofiel
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak
Kwaliteitscriterium (weging): 40
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-11-06 09:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-11-06 09:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-11-06 09:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-12 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Noord-Brabant
Nationaal registratienummer:
422043498
Postadres: Brabantlaan 1
Postcode: 5216TV
Poststad: 's-Hertogenbosch
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Michael Vereggen
E-mail: aanbestedingen@brabant.nl ๐ง
Telefoon: +31 736812812 ๐
URL: http://www.tenderned.nl ๐
Adres van het kopersprofiel: https://www.brabant.nl/organisatie/werkwijze-regels-en-kaders/inkoop-en-aanbestedingen.aspx ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438457 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438457 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 171-612030 (2026-09-03)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging (>20 nieuwe aankopen)
- Recruteringsdiensten (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel (>20)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van arbeidskrachten voor handel en industrie
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van huishoudelijke hulp (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel (7)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van medisch personeel (2)
- Diensten voor de terbeschikkingstelling van verpleegkundig personeel