Ingrediënten Warme Dranken

NHL Stenden Hospitality Group B.V.

Deze aanbestedingsprocedure heeft betrekking op de Europese Openbare aanbesteding Ingrediënten Warme Dranken voor NHL Stenden Hospitality Group. Deze aanbesteding vervangt de eerdere procedure met TenderNed-kenmerk TN 576006, voor Perceel 2, die door de Aanbestedende dienst is beëindigd zonder gunning. Na heroverweging van de geschiktheidseisen, met name de certificeringseisen, is vastgesteld dat deze voor Perceel 2 mogelijk disproportioneel waren en de mededinging onnodig beperkten. In de onderhavige procedure zijn onder meer de volgende wijzigingen doorgevoerd: de geschiktheidseisen ten aanzien van certificeringen zijn herzien, waarbij ISO 9001 en ISO 14001 als verplichte eisen zijn komen te vervallen, teneinde de proportionaliteit te waarborgen en de aansluiting op de markt te verbeteren. Scope: - Arabica espresso en lungo koffiebonen; - Gemalen Arabica lungo koffiebonen; - Gemalen decaf/cafeïnevrije koffie; - Theezakjes voor één kop; - Losse thee.

Deadline

Deadline 2026-10-06

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-21 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Ingrediënten Warme Dranken
Korte beschrijving:
Deze aanbestedingsprocedure heeft betrekking op de Europese Openbare aanbesteding Ingrediënten Warme Dranken voor NHL Stenden Hospitality Group. Deze aanbesteding vervangt de eerdere procedure met TenderNed-kenmerk TN 576006, voor Perceel 2, die door de Aanbestedende dienst is beëindigd zonder gunning. Na heroverweging van de geschiktheidseisen, met name de certificeringseisen, is vastgesteld dat deze voor Perceel 2 mogelijk disproportioneel waren en de mededinging onnodig beperkten. In de onderhavige procedure zijn onder meer de volgende wijzigingen doorgevoerd: de geschiktheidseisen ten aanzien van certificeringen zijn herzien, waarbij ISO 9001 en ISO 14001 als verplichte eisen zijn komen te vervallen, teneinde de proportionaliteit te waarborgen en de aansluiting op de markt te verbeteren. Scope: - Arabica espresso en lungo koffiebonen; - Gemalen Arabica lungo koffiebonen; - Gemalen decaf/cafeïnevrije koffie; - Theezakjes voor één kop; - Losse thee.
Toon meer
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Koffie, thee en aanverwante producten 📦
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Beschrijving van de aanbesteding:
Deze aanbestedingsprocedure heeft betrekking op de Europese Openbare aanbesteding Ingrediënten Warme Dranken voor NHL Stenden Hospitality Group. Deze aanbesteding vervangt de eerdere procedure met TenderNed-kenmerk TN 576006, voor Perceel 2, die door de Aanbestedende dienst is beëindigd zonder gunning. Na heroverweging van de geschiktheidseisen, met name de certificeringseisen, is vastgesteld dat deze voor Perceel 2 mogelijk disproportioneel waren en de mededinging onnodig beperkten. In de onderhavige procedure zijn onder meer de volgende wijzigingen doorgevoerd: de geschiktheidseisen ten aanzien van certificeringen zijn herzien, waarbij ISO 9001 en ISO 14001 als verplichte eisen zijn komen te vervallen, teneinde de proportionaliteit te waarborgen en de aansluiting op de markt te verbeteren. Scope: - Arabica espresso en lungo koffiebonen; - Gemalen Arabica lungo koffiebonen; - Gemalen decaf/cafeïnevrije koffie; - Theezakjes voor één kop; - Losse thee; - Schoonmaakmiddelen voor espressomachines en stoompijpjes.
Toon meer
Aanvullende producten/diensten:
Koffie 📦
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Leeuwarden
Land: Nederland 🇳🇱
Duur: 2 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: met één of meerdere verlengingen van in totaal maximaal 24 maanden
Informatie over opties
Opties
Beschrijving van de opties:
De initiële looptijd kan met maximaal 24 maanden in één of meerdere verlengingen worden verlengd.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Programma van Wensen
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-06 12:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-06 12:05:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-06 12:05:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-21 12:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: NHL Stenden Hospitality Group B.V.
Nationaal registratienummer: 7676443
Postadres: Rengerslaan 8
Postcode: 8917DD
Poststad: Leeuwarden
Regio: Noord-Friesland 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Louis Johannes
E-mail: inkoop@nhlstenden.com 📧
Telefoon: +31 583030800 📞
URL: http://www.notizhotel.com 🌏
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437008 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437008 🌏
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-586797 (2026-08-21)