Ingenieursdiensten vastgoed Voorne aan Zee
Gemeente Voorne aan Zee
Het doel van de voorliggende aanbesteding is om drie adviesbureaus te contracteren voor het leveren van vastgoedgerelateerde ingenieursdiensten. De raamovereenkomsten die hiervoor gesloten worden moeten een juiste balans bieden tussen doelmatigheid enerzijds en rechtmatigheid en het voldoen aan gemeentelijke beleidsdoelstellingen anderzijds. Voorop staat dat de gemeente tegen de juiste condities kwalitatief goede diensten kunnen afnemen die aansluiten op hun specifieke behoefte. De totale verwachte opdrachtwaarde voor ingenieursdiensten vastgoedgerelateerd is geschat op 600.000 Euro per jaar. Dit is een globale schatting omdat de jaarlijkse afname sterk kan fluctueren en afhankelijk is van ontwikkelingen die al dan niet kunnen plaatsvinden. Genoemde bedragen zijn geen garanties. U kunt aan de genoemde bedragen geen rechten ontlenen.
DeadlineDeadline 2026-10-26
Wie? Wat?- • Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning › Plannen ter goedkeuring, werktekeningen en specificaties
- • Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning › Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming
- • Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie › Dienstverlening door ingenieurs
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-24 | Aankondiging van een opdracht |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Ingenieursdiensten vastgoed Voorne aan Zee
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Dienstverlening door ingenieurs 📦
Geschatte waarde exclusief BTW: 2400000.0 EUR 💰
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Titel: Ingenieursdiensten vastgoed
Beschrijving van de aanbesteding:
Land: Nederland 🇳🇱
Plaats van uitvoering: Groot-Rijnmond 🏙️
Duur: 48 maanden
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen: Tweemaal één contractjaar
Informatie over opties
Opties ✅
Beschrijving van de opties:
Kwaliteitscriterium (naam): Gunningscriterium 1: Vastgoedadvies
Kwaliteitscriterium (weging): 30
Kwaliteitscriterium (naam): Gunningscriterium 2: Integraal en planmatig werken
Kwaliteitscriterium (weging): 25
Kwaliteitscriterium (naam): Gunningscriterium 3: Casus
Kwaliteitscriterium (weging): 20
Prijs ✅
Prijs (weging): 0
25
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure ✅
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-26 10:00:00 📅
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-26 10:15:00 📅
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands 🗣️
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten ✅
Maximumaantal deelnemers: 3
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-26 10:15:00 📅
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-10-02 10:00:00 📅
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: gemeente Voorne aan Zee
Nationaal registratienummer:
209282755
Postadres: Oostzanddijk 26
Postcode: 3221AL
Poststad: Hellevoetsluis
Regio: Groot-Rijnmond 🏙️
Land: Nederland 🇳🇱
Contactpunt: Pieter Veerman
E-mail: inkoop@voorneaanzee.nl 📧
Telefoon: +31 140181 📞
URL: http://www.voorneaanzee.nl 🌏
Adres van het kopersprofiel: http://www.voorneaanzee.nl 🌏
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437019 🌏
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437019 🌏
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-584368 (2026-08-24)
- Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie (>20 nieuwe aankopen)