Ingenieursdiensten renovatie N862, deelproject 2 en 3
Gemeente Emmen
De opdracht betreft het verder ontwerpen en besteksgereed maken van de deelprojecten 2 en 3 van de reconstructie van de N862. De projectscope loopt vanaf de rotonde bij de A37 tot en met de ongelijkvloerse kruising bij Nieuw-Dordrecht. De gemeente zoekt hiervoor รฉรฉn gespecialiseerd ingenieursbureau dat de benodigde onderzoeken, ontwerpwerkzaamheden, contractvoorbereiding en procesbegeleiding integraal uitvoert. Zie verder de aanbestedingsdocumenten.
DeadlineDeadline 2026-10-23
Wie?- โข Gemeente Emmen
- โข Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie โบ Dienstverlening door ingenieurs
- โข Drenthe โบ Noord-Drenthe
- โข Drenthe โบ Zuidoost-Drenthe
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Ingenieursdiensten renovatie N862, deelproject 2 en 3
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Dienstverlening door ingenieurs ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 500 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmoโs) โ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-11-25 ๐
Einddatum: 2027-09-01 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 0
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Het leveren van specialistisch toezicht is optioneel meegenomen.
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-23 08:00:08 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 50 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanvullende informatie: Betreft enkele bewijsmiddelen, zie aanbestedingsdocumenten.
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Emmen
Nationaal registratienummer:
Postadres: Raadhuisplein 1
Postcode: 7811AP
Poststad: Emmen
Regio: Zuidoost-Drenthe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Guido Kluck
E-mail: g.kluck@emmen.nl ๐ง
Telefoon: +31625319748 ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2392 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230283 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230283 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Noord-Nederland
Nationaal registratienummer:
Postadres: Brinkstraat 4
Postcode: 9401 HZ
Poststad: Assen
Regio: Noord-Drenthe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Telefoon: +31883611349 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Noord-Nederland/Paginas/default.aspx ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie aanbestedingsdocumenten.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-603307 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Ingenieursdiensten renovatie N862, deelproject 2 en 3
Referentienummer:
76dc1648-68b6-4198-8328-7adda18ea562
Korte beschrijving:
De opdracht betreft het verder ontwerpen en besteksgereed maken van de deelprojecten 2 en 3 van de reconstructie van de N862. De projectscope loopt vanaf de rotonde bij de A37 tot en met de ongelijkvloerse kruising bij Nieuw-Dordrecht. De gemeente zoekt hiervoor รฉรฉn gespecialiseerd ingenieursbureau dat de benodigde onderzoeken, ontwerpwerkzaamheden, contractvoorbereiding en procesbegeleiding integraal uitvoert. Zie verder de aanbestedingsdocumenten.
Toon meer
Producten/diensten: Dienstverlening door ingenieurs ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 500 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
2ad8cde1-934d-4d9a-a412-19239e403c01
Deze aanbesteding is ook geschikt voor kleine en middelgrote ondernemingen (kmoโs) โ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-11-25 ๐
Einddatum: 2027-09-01 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 0
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Het leveren van specialistisch toezicht is optioneel meegenomen.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-23 08:00:08 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 50 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanvullende informatie: Betreft enkele bewijsmiddelen, zie aanbestedingsdocumenten.
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Gemeente Emmen
Nationaal registratienummer:
01181973
Postadres: Raadhuisplein 1
Postcode: 7811AP
Poststad: Emmen
Regio: Zuidoost-Drenthe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Guido Kluck
E-mail: g.kluck@emmen.nl ๐ง
Telefoon: +31625319748 ๐
Adres van het kopersprofiel: https://s2c.mercell.com/buyer/2392 ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/230283 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/230283 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Noord-Nederland
Nationaal registratienummer:
82950385
Postadres: Brinkstraat 4
Postcode: 9401 HZ
Poststad: Assen
Regio: Noord-Drenthe ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Telefoon: +31883611349 ๐
URL: https://www.rechtspraak.nl/Organisatie-en-contact/Organisatie/Rechtbanken/Rechtbank-Noord-Nederland/Paginas/default.aspx ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: Zie aanbestedingsdocumenten.
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 169-603307 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie (>20 nieuwe aankopen)