Ingenieursdiensten Helvoirts Broek

Waterschap de Dommel

Waterschap De Dommel is de trekker voor het project Helvoirts Broek. Het project is gericht op de realisatie van de natuur- en wateropgave in het projectgebied. Qua maatregelen kan gedacht worden de hydrologische en natuur inrichting die nodig is voor de ontwikkeling van de gewenste natuurambitietypen. Deze opdracht heeft betrekking op de werkzaamheden tot en met het doorlopen van de procedures voor het project Helvoirts Broek. Te denken valt aan het scherp krijgen van de ecologische en hydrologische randvoorwaarde, het uitvoeren van onderzoeken, omgevingsparticipatie, scenariostudies, het opstellen van het ontwerp, etc. Zie opdrachtomschrijving

Deadline

Deadline 2026-10-06

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-21 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Ingenieursdiensten Helvoirts Broek
Referentienummer: 405684
Korte beschrijving:
Waterschap De Dommel is de trekker voor het project Helvoirts Broek. Het project is gericht op de realisatie van de natuur- en wateropgave in het projectgebied. Qua maatregelen kan gedacht worden de hydrologische en natuur inrichting die nodig is voor de ontwikkeling van de gewenste natuurambitietypen. Deze opdracht heeft betrekking op de werkzaamheden tot en met het doorlopen van de procedures voor het project Helvoirts Broek. Te denken valt aan het scherp krijgen van de ecologische en hydrologische randvoorwaarde, het uitvoeren van onderzoeken, omgevingsparticipatie, scenariostudies, het opstellen van het ontwerp, etc. Zie opdrachtomschrijving
Toon meer
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Dienstverlening door ingenieurs ๐Ÿ“ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode: 1
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Plaats van uitvoering:
Midden-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Noordoost-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
West-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Zuidoost-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Duur
Startdatum: 2026-11-17 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2030-07-01 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Plan van aanpak
Kwaliteitscriterium (weging): 367500
Kwaliteitscriterium (naam): Interview
Prijs โœ…
Prijs (weging): 0
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-06 10:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-06 10:15:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 2 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-06 10:15:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-17 10:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Type vast getal: Vaste waarde (totaal)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Waterschap De Dommel
Nationaal registratienummer: 1314685
Postadres: Bosscheweg 56
Postcode: 5283WB
Poststad: Boxtel
Regio: Noordoost-Noord-Brabant ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Ruud Valk
E-mail: inkoop3@dommel.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 411618618 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.dommel.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437006 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437006 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-585803 (2026-08-21)