Inburgeringstaaltrajecten B1-route & Z-route

Stroomopwaarts MVS

Inburgeringstaaltrajecten voor de leerroutes B1 en Zelfredzaamheidsroute in het kader van de Wet Inburgering per 1-1- 2022 Euro 7.600.000,00 voor de B1-route (Perceel 1) Euro 3.200.000,00 voor de Z-route (Perceel 2)

Deadline

De termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-23. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-04-22.

Leveranciers

De volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-04-22 Aankondiging van een opdracht
2026-08-27 Award Aankondiging
Aankondiging van een opdracht (2026-04-22)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Inburgeringstaaltrajecten B1-route & Z-route
Referentienummer: SOW-SD-2026-05
Korte beschrijving:
Inburgeringstaaltrajecten voor de leerroutes B1 en Zelfredzaamheidsroute in het kader van de Wet Inburgering per 1-1- 2022 Euro 7.600.000,00 voor de B1-route (Perceel 1) Euro 3.200.000,00 voor de Z-route (Perceel 2)
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Geven van taalcursussen ๐Ÿ“ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 10 800 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โœ…
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 2
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2

1๏ธโƒฃ
Interne identificatiecode: 1
Titel: Perceel 1: Inburgeringstaaltraject B1-Route
Geschatte waarde exclusief BTW: 7600000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
De route met als doel dat mensen na uiterlijk drie jaar de examenonderdelen lezen, schrijven, luisteren en spreken met goed gevolg hebben behaald op taalniveau B1 (en indien mogelijk op een hoger niveau). De geraamde waarde bedraagt โ‚ฌ 7.600.000 voor de maximale looptijd inclusief verlengingsopties (maximaal vier jaar) exclusief BTW.
Toon meer
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Maassluis, Vlaardingen en Schiedam
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Plaats van uitvoering: Groot-Rijnmond ๐Ÿ™๏ธ
Duur: 4 jaar
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Na einde van de voornoemde vaste looptijd heeft Opdrachtgever eenzijdig het recht om de Raamovereenkomsten tegen gelijkblijvende voorwaarden 2 (twee) maal te verlengen met een periode van telkens 12 maanden.
Informatie over opties
Opties โœ…
Beschrijving van de opties:
De beoogde ingangsdatum van de Raamovereenkomst is 14 augustus 2026 en heeft een vaste initiรซle periode van 2 (twee) jaar.
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 80
Prijs โœ…
Prijs (weging): 20
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0001

2๏ธโƒฃ
Interne identificatiecode: 2
Titel: Perceel 2: Inburgeringstaaltraject Z-Route
Geschatte waarde exclusief BTW: 3200000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Een intensief traject met activiteiten die aansluiten bij de persoonlijke capaciteiten van de Deelnemer waarbij wordt gestreefd naar kennis van de Nederlandse taal op een zo hoog mogelijk niveau, Zelfredzaamheid in de samenleving, activering en participatie, bedoeld voor mensen voor wie de onderwijs- of B1-route buiten bereik ligt. De geraamde waarde bedraagt โ‚ฌ 3.200.000 voor de maximale looptijd inclusief verlengingsopties (maximaal vier jaar).
Toon meer
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0002

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-23 14:00:00 ๐Ÿ“…
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-06-23 14:05:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โœ…
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-06-23 14:05:00 ๐Ÿ“…
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-06-02 12:00:00 ๐Ÿ“…
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stroomopwaarts MVS
Nationaal registratienummer: 321968411
Postadres: Van Berckenrodestraat 6
Postcode: 3113 AM
Poststad: Schiedam
Regio: Groot-Rijnmond ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Contactpunt: Sander Dalmeijer
E-mail: inkoop@stroomopwaarts.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 621931270 ๐Ÿ“ž
URL: http://www.stroomopwaarts.nl ๐ŸŒ
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/422545 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/422545 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Vereist

Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor opdrachten te gunnen waarbij de volgende percelen of groepen van percelen worden gecombineerd: Inschrijvers kunnen inschrijven op รฉรฉn perceel of op beide percelen. De beoordeling en gunning vinden per perceel afzonderlijk plaats. Per perceel contracteert Stroomopwaarts รฉรฉn Opdrachtnemer. De gunning van de opdracht vindt per perceel afzonderlijk plaats.
Toon meer
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 080-281754 (2026-04-22)
Award Aankondiging (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 10 800 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 10800000.0 EUR (framework approximate) ๐Ÿ’ฐ
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 16200000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Beschrijving
Geschatte waarde exclusief BTW: 7600000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
3200000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ

Gunning van het contract

1๏ธโƒฃ
Een opdracht/perceel wordt gegund โœ…
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij: LOT-0001
Contractnummer: CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-14 ๐Ÿ“…
Titel: P1 Perceel 1: Inburgeringstaaltraject B1-Route
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 5
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 5
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 11 400 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 7600000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Identificatiecode van de inschrijving: 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Naam en adres van de contractant
Naam: EchtNederlands B.V.
Nationaal registratienummer: 64505685
Postadres: van der Kunstraat 120
Postcode: 2521 AW
Poststad: Den Haag
Regio: Agglomeratie โ€™s-Gravenhage ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
URL: http://www.echtnederlands.nu ๐ŸŒ
Omvang van de ondernemer: Klein

2๏ธโƒฃ
Identificatienummer van de partij: LOT-0002
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 4
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 4
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 4800000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 3200000.0 EUR ๐Ÿ’ฐ
Identificatiecode van de inschrijving: 2
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0002
Bron: OJS 2026/S 166-595982 (2026-08-27)