Implementatie, beheer, hosting en doorontwikkeling van het Content Management Systeem
Provincie Gelderland
Provincie Gelderland zoekt een sterke partner om samen te bouwen aan een toekomstbestendig Content Management Systeem/ digitaal webplatform (CMS) op basis van open source oplossing Drupal. Het gaat om een integrale opdracht van implementatie tot beheer, doorontwikkeling en hosting van het Drupal CMS en onze websites. Onze website is hรฉt centrale kanaal richting inwoners, bedrijven en partners en daarmee essentieel voor onze publieke dienstverlening. Wij zoeken een proactieve partij die niet alleen levert, maar ook meedenkt, vooruitkijkt en continu verbetert.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-06-25. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-05-08.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat?- โข Diensten in verband met software โบ Advies over software
- โข Diensten in verband met software โบ Leveren van software
- โข Diensten in verband met software โบ Software-implementatiediensten
- โข Diensten in verband met software โบ Softwareconfiguratiediensten
- โข Diensten in verband met software โบ Softwareondersteuningsdiensten
- โข IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning โบ Diensten voor computerondersteuning en -advies
- โข Onderhouds- en reparatiediensten voor software โบ Onderhoud van software voor informatietechnologie
- โข Gelderland โบ Arnhem/Nijmegen
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-05-08 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-30 | Award Aankondiging |
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Implementatie, beheer, hosting en doorontwikkeling van het Content Management Systeem
Referentienummer:
bfdff881-b871-4229-b59f-d8b4105a34d5
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Diensten voor computerondersteuning en -advies ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 200 000 EUR ๐ฐ
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode:
14bab60d-d1e5-4ca2-847e-e47fe446dfed
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-09-01 ๐
Einddatum: 2028-09-01 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen: driemaal 24 maanden
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-06-25 08:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 6 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische bestellingen โ
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Provincie Gelderland
Nationaal registratienummer:
51468751
Postadres: Markt 11
Postcode: 6811CG
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Vinnie Neve
E-mail: v.neve@gelderland.nl ๐ง
Telefoon: +31652801703 ๐
URL: https://www.gelderland.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/208085 ๐
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/208085 ๐
Elektronische indiening: Toegestaan
Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Gelderland
Nationaal registratienummer:
82940827
Afdeling: Rechtbank Gelderland
Postadres: Walburgstraat 2-4
Postcode: 6811 CD
Poststad: Arnhem
Regio: Arnhem/Nijmegen ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
E-mail: kcc.gld@rechtspraak.nl ๐ง
Telefoon: 0031883612000 ๐
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures: termijn van 21 dagen na voorlopige gunning
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 090-322732 (2026-05-08)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Geschatte waarde exclusief BTW: 1 200 000 EUR ๐ฐ
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1 082 250 EUR ๐ฐ
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Projectplan, beheerplan, fysieke demonstratie en presentatie
Kwaliteitscriterium (weging): 80
Procedure
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Gunning van het contract
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Beroepsprocedures
Aantal klagers: 0
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Contractnummer:
2025-009601
Datum van sluiting van het contract: 2026-08-24 ๐
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 5
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 1 082 120 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
T192017
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0000
Naam en adres van de contractant
Naam: Finalist IT Group B.V.
Nationaal registratienummer:
24243482
Postadres: Stationsplein 45
Postcode: 3013AK
Poststad: Rotterdam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Jasper van Schelven
E-mail: jasper.van.schelven@finalist.nl ๐ง
Telefoon: +31652638246 ๐
URL: https://www.finalist.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Klein
Bron: OJS 2026/S 168-602296 (2026-08-30)