IJM R511027 Regulier Onderhoud Gras en Water
Natuur- en recreatieschap IJsselmonde
Regulier onderhoud zoals maaien van gras en onderhoud aan watergangen Knotten van bomen 119 st Snoeien bomen 1.429 st Maaien gras 110.641 are Onderhoud watergangen 131.385 m Onkruidvrij maken elementenverharding 1.545 are Onkruidvrij maken halfverharding 6.777 are
DeadlineDeadline 2026-10-13
Wie? Wat? Waar?- โข Agglomeratie โs-Gravenhage
- โข Groot-Rijnmond
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-09-01 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: IJM R511027 Regulier Onderhoud Gras en Water
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Diensten
Producten/diensten: Diensten inzake recreatiegebieden ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Natuur- en recreatieschap IJsselmonde
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2027-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen:
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties: Verlenging
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-13 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-13 10:00:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-21 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Natuur- en Recreatieschap IJsselmonde
Nationaal registratienummer:
Postadres: Overschieseweg 310
Postcode: 3112 NC
Poststad: Schiedam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Alexandra Ernst
E-mail: recreatieschappen-inkoop@staatsbosbeheer.nl ๐ง
Telefoon: +31 306926111 ๐
URL: https://www.staatsbosbeheer.nl/recreatieschappen ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438143 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438143 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Bron: OJS 2026/S 169-604553 (2026-09-01)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: IJM R511027 Regulier Onderhoud Gras en Water
Referentienummer:
IJM R511027
Korte beschrijving:
Regulier onderhoud zoals maaien van gras en onderhoud aan watergangen Knotten van bomen 119 st
Snoeien bomen 1.429 st
Maaien gras 110.641 are
Onderhoud watergangen 131.385 m
Onkruidvrij maken elementenverharding 1.545 are
Onkruidvrij maken halfverharding 6.777 are
Toon meer
Producten/diensten: Diensten inzake recreatiegebieden ๐ฆ
Beschrijving
Interne identificatiecode:
1
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Natuur- en recreatieschap IJsselmonde
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Plaats van uitvoering: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Duur
Startdatum: 2027-01-01 ๐
Einddatum: 2027-12-31 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 3
Overige informatie over verlengingen:
De opdrachtgever behoudt zich het recht voor de overeenkomst te verlengen. Maximaal 3 keer 1 jaar.
Bij verlenging vindt indexering plaats op basis van de door de Raadcommissie Risicoregeling GWW
vastgestelde cijfers, uitgegeven in september van het voorgaande jaar
Toon meer
Opties โ
Beschrijving van de opties: Verlenging
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 100
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0000
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-13 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-13 10:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-10-13 10:00:00 ๐
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-21 10:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Natuur- en Recreatieschap IJsselmonde
Nationaal registratienummer:
41644654
Postadres: Overschieseweg 310
Postcode: 3112 NC
Poststad: Schiedam
Regio: Groot-Rijnmond ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Alexandra Ernst
E-mail: recreatieschappen-inkoop@staatsbosbeheer.nl ๐ง
Telefoon: +31 306926111 ๐
URL: https://www.staatsbosbeheer.nl/recreatieschappen ๐
Type aanbestedende dienst
Ministerie of elke andere nationale of federale instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438143 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/438143 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Bron: OJS 2026/S 169-604553 (2026-09-01)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐