HVAC en RWA beheer, onderhoud en vervanging
GVB Infra B.V.
De opdracht omvat het preventief en correctief onderhoud, het beheer, de vervanging en de vernieuwing van HVAC- en RWA-installaties binnen het Amsterdamse metronetwerk. De scope is verdeeld over twee percelen. Contractduur voor in totaal 8 jaar, waarde 80 miljoen voor beide percelen
DeadlineDeadline 2026-10-19
Wie?- โข GVB Infra B.V.
- โข Elektrische huishoudelijke apparaten โบ Ventilatoren en klimaatregelingsapparaten
- โข Ventilatie-uitrusting โบ Rookafzuiguitrusting
- โข Werktuigbouwkundige installaties โบ Werktuigbouwkundige installatiewerkzaamheden
- โข Groot-Amsterdam
- โข Nederland
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-08-21 | Aankondiging van een opdracht |
Aankondiging van een opdracht (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: HVAC en RWA beheer, onderhoud en vervanging
Referentienummer:
Korte beschrijving:
Soort contract: Werken
Producten/diensten: Werktuigbouwkundige installaties ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 80 000 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 1 HVAC beheer, onderhoud en vervanging
Geschatte waarde exclusief BTW: 40 000 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
Producten/diensten: Werktuigbouwkundige installatiewerkzaamheden
๐ฆ
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Amsterdam
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 8 jaar
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen: 4 x 1 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 2 RWA beheer, onderhoud en vervanging
Beschrijving van de aanbesteding:
Titel
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-19 23:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-20 09:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
De namen en beroepskwalificaties van het voor de uitvoering van de opdracht ingezette personeel moeten worden vermeld
Openingsdatum: 2026-10-20 09:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-30 09:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: zie bijlage 7 van de aanbestedingsleidraad, Verklaring beroepskwalificaties
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: GVB Infra B.V.
Nationaal registratienummer:
Postadres: Arlandaweg 106
Postcode: 1043 HP
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Livio Tahamata
E-mail: inkoop@gvb.nl ๐ง
Telefoon: +31 204606060 ๐
URL: http://www.gvb.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Stadsspoorweg-, sneltram-, metro-, tram-, trolleybus- of busdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437011 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437011 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-584554 (2026-08-21)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: HVAC en RWA beheer, onderhoud en vervanging
Referentienummer:
2026-45
Korte beschrijving:
De opdracht omvat het preventief en correctief onderhoud, het beheer, de vervanging en de vernieuwing van HVAC- en RWA-installaties binnen het Amsterdamse metronetwerk. De scope is verdeeld over twee percelen. Contractduur voor in totaal 8 jaar, waarde 80 miljoen voor beide percelen
Toon meer
Producten/diensten: Werktuigbouwkundige installaties ๐ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 80 000 000 EUR ๐ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 2
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
1
Titel: Perceel 1 HVAC beheer, onderhoud en vervanging
Geschatte waarde exclusief BTW: 40 000 000 EUR ๐ฐ
Beschrijving van de aanbesteding:
De opdracht omvat het preventief en correctief onderhoud, het beheer, de vervanging en de vernieuwing van HVAC- en RWA-installaties binnen het Amsterdamse metronetwerk. De scope is verdeeld over twee percelen. Contractduur voor in totaal 8 jaar, waarde 40 miljoen voor dit perceel
Toon meer
Aanvullende producten/diensten: Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Amsterdam
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur: 8 jaar
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen: 4 x 1 jaar
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Aanvullend bevat de scope van perceel 1 en 2 een optie op de doortrekking van de Noord/Zuidlijn naar Schiphol. Ook de gebouwen van de Gelijk Richters Stations ten behoeve van de tram en de Sixhaven Noord/Zuidlijn. Deze optie wordt uitsluitend geactiveerd indien het bijbehorende project doorgang vindt en de opdracht formeel wordt verstrekt.
Toon meer
Kwaliteitscriterium (naam): Kwaliteit
Kwaliteitscriterium (weging): 70
Prijs โ
Prijs (weging): 30
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2
Titel: Perceel 2 RWA beheer, onderhoud en vervanging
Beschrijving van de aanbesteding:
Uitvoeren van beheer en onderhoud en vervanging aan de RWA installaties 40 miljoen euro voor 8 jaar
Aanvullende producten/diensten: Rookafzuiguitrusting
๐ฆ
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/25/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-19 23:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-10-20 09:00:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Informatie over een raamovereenkomst of een dynamisch aankoopsysteem
Raamovereenkomst met verschillende exploitanten โ
Maximumaantal deelnemers: 1
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
De namen en beroepskwalificaties van het voor de uitvoering van de opdracht ingezette personeel moeten worden vermeld
Openingsdatum: 2026-10-20 09:00:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-09-30 09:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De opdracht bevat uitvoeringsvoorwaarden โ
Juridische, economische, financiรซle en technische informatie
Voorwaarden met betrekking tot het contract
Voorwaarden voor de uitvoering van het contract: zie bijlage 7 van de aanbestedingsleidraad, Verklaring beroepskwalificaties
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: GVB Infra B.V.
Nationaal registratienummer:
81781884
Postadres: Arlandaweg 106
Postcode: 1043 HP
Poststad: Amsterdam
Regio: Groot-Amsterdam ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Livio Tahamata
E-mail: inkoop@gvb.nl ๐ง
Telefoon: +31 204606060 ๐
URL: http://www.gvb.nl ๐
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Stadsspoorweg-, sneltram-, metro-, tram-, trolleybus- of busdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437011 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/437011 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 163-584554 (2026-08-21)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Bouwwerkzaamheden (>20 nieuwe aankopen)