Hogescholen Inkoop Platform - Elektriciteit en Aardgas 2028 t/m 2030 met optiejaren 2031 t/m 2034

Stichting Hanzehogeschool Groningen

Betreft de levering van duurzame Elektriciteit en Aardgas aan het Collectief Hogescholen Inkoop Platform voor de leveringsjaren 2028 t/m 2030 met optiejaren 2031 t/m 2034. De levering omvat ca. 49 GWh Elektriciteit/jaar en ca. 33 GWh Aardgas/jaar.

Deadline

Deadline 2026-10-29

Wie? Wat? Waar?
Aankoopgeschiedenis
Datum Document
2026-08-27 Aankondiging van een opdracht
Aankondiging van een opdracht (2026-08-27)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Hogescholen Inkoop Platform - Elektriciteit en Aardgas 2028 t/m 2030 met optiejaren 2031 t/m 2034
Referentienummer: 4e69f0a6-c7bf-4e18-89fa-f2bd46ce6e80
Korte beschrijving:
Betreft de levering van duurzame Elektriciteit en Aardgas aan het Collectief Hogescholen Inkoop Platform voor de leveringsjaren 2028 t/m 2030 met optiejaren 2031 t/m 2034. De levering omvat ca. 49 GWh Elektriciteit/jaar en ca. 33 GWh Aardgas/jaar.
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Elektriciteit ๐Ÿ“ฆ
Geschatte waarde exclusief BTW: 42 500 000 EUR ๐Ÿ’ฐ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Beschrijving
Interne identificatiecode: a4a1f65c-d551-4c4a-b0d4-ac2c6b81f321
Aanvullende producten/diensten: Aardgas ๐Ÿ“ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Zie documentatie
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Duur
Startdatum: 2028-01-01 ๐Ÿ“…
Einddatum: 2030-12-31 ๐Ÿ“…
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 4
Overige informatie over verlengingen: Leveringsjaren 2028 t/m 2030 met optiejaren 2031 t/m 2034
Titel
Identificatienummer van de partij: LOT-0000

Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โœ…
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-10-29 11:00:00 ๐Ÿ“…
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐Ÿ—ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 30 dagen
Voorwaarden voor inschrijving
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal gebruik worden gemaakt van elektronische betaling โœ…

Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Stichting Hanzehogeschool Groningen
Nationaal registratienummer: 41012703
Postadres: Zernikeplein 7
Postcode: 9747AS
Poststad: Groningen
Regio: Overig Groningen ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
E-mail: info@org.hanze.nl ๐Ÿ“ง
Telefoon: +31 50 595 5555 ๐Ÿ“ž
Type aanbestedende dienst
Publiekrechtelijke instelling
Hoofdactiviteit
Onderwijs
Communicatie
Documenten URL: https://s2c.mercell.com/today/228246 ๐ŸŒ
Deelname URL: https://s2c.mercell.com/today/228246 ๐ŸŒ
Elektronische indiening: Toegestaan

Aanvullende informatie
Beoordelingsorgaan
Naam: Rechtbank Noord Nederland, locatie Groningen
Nationaal registratienummer: 82950385
Postadres: Guyotplein 1
Postcode: 9712 NX
Poststad: Groningen
Regio: Overig Groningen ๐Ÿ™๏ธ
Land: Nederland ๐Ÿ‡ณ๐Ÿ‡ฑ
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Beoordelingsorgaan
Herzieningsprocedure
Precieze informatie over de termijn(en) voor herzieningsprocedures:
Zodra de beoordeling is afgerond ontvangen alle Inschrijvers de Gunningsbeslissing. Indien de afgewezen Inschrijvers zich niet kunnen vinden in deze Gunningsbeslissing hebben zij het recht om binnen 20 kalenderdagen na dagtekening van de Gunningsbeslissing, een kort geding aanhangig te maken bij de bevoegde rechter in het arrondissement Noord-Nederland.
Toon meer
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 166-594184 (2026-08-27)