Het leveren van bedrijfswagens
Werkorganisatie HLT Samen
De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van bedrijfswagens. Zie aanbestedingsdocumenten.
DeadlineDe termijn voor de ontvangst van de offertes was 2026-05-07. De aanbesteding werd gepubliceerd op 2026-03-19.
LeveranciersDe volgende leveranciers worden genoemd in gunningsbesluiten of andere aanbestedingsdocumenten:
Wie? Wat?- โข Motorvoertuigen voor goederenvervoer โบ Bestelwagens
- โข Motorvoertuigen voor speciale doeleinden โบ Bedrijfswagens
Aankoopgeschiedenis
| Datum | Document |
|---|---|
| 2026-03-19 | Aankondiging van een opdracht |
| 2026-08-17 | Award Aankondiging |
Aankondiging van een opdracht (2026-03-19)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Het leveren van bedrijfswagens
Korte beschrijving:
Producten/diensten: Bestelwagens ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 1
Beschrijving van de aanbesteding:
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Hillegom
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-07-27 ๐
Einddatum: 2028-07-26 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Kwalitatieve gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 2
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
Titel: Perceel 3
Beschrijving van de aanbesteding:
Identificatienummer van de partij:
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-07 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-07 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-05-07 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-04-09 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De aanbesteding valt binnen de werkingssfeer van Richtlijn 2009/33/EG van het Europees Parlement en de Raad (โrichtlijn schone voertuigenโ) โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Werkorganisatie HLT Samen
Nationaal registratienummer:
Postadres: Hoofdstraat 115 115
Postcode: 2181EC
Poststad: Hillegom
Regio: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Jeroen Tijhuis
E-mail: aanbesteden@unitedquality.nl ๐ง
Telefoon: +31 306995431 ๐
URL: http://werkenbijhltsamen.nl/werkenbij-hltsamen.html ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/416656 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/416656 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 057-198648 (2026-03-19)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Titel: Het leveren van bedrijfswagens
Korte beschrijving:
De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van bedrijfswagens. Zie aanbestedingsdocumenten.
Soort contract: Leveringen
Producten/diensten: Bestelwagens ๐ฆ
Andere beperkingen op de plaats van uitvoering: Overal in het desbetreffende land
Informatie over kavels
Dit contract is verdeeld in percelen โ
Maximumaantal partijen dat aan รฉรฉn inschrijver kan worden toegewezen: 3
Inschrijvingen kunnen worden ingediend voor een maximaal aantal partijen: 3
1๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
1
Titel: Perceel 1
Beschrijving van de aanbesteding:
Het leveren van gesloten bestelwagens elektrisch en diesel aangedreven. Zie aanbestedingsdocumenten.
Aanvullende producten/diensten: Bedrijfswagens
๐ฆ
Hoofdlocatie of plaats van uitvoering: Hillegom
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Duur
Startdatum: 2026-07-27 ๐
Einddatum: 2028-07-26 ๐
Beschrijving
Maximumaantal verlengingen: 2
Overige informatie over verlengingen:
Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal รฉรฉn jaar.
Informatie over opties
Opties โ
Beschrijving van de opties:
Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal รฉรฉn jaar.
Gunningscriteria
Prijs โ
Prijs (weging): 40
Kwaliteitscriterium (naam): Kwalitatieve gunningscriteria
Kwaliteitscriterium (weging): 60
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
2๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
2
Titel: Perceel 2
Beschrijving van de aanbesteding:
Het leveren van pick-up voertuigen met kippende open laadbak en snipper opbouw diesel aangedreven. Zie aanbestedingsdocumenten.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
3๏ธโฃ
Interne identificatiecode:
3
Titel: Perceel 3
Beschrijving van de aanbesteding:
Het leveren van pick-up voertuigen met kippende open laadbak, vaste openlaadbak en autolaadkraan. Zie aanbestedingsdocumenten.
Titel
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Procedure
Soort procedure
Openbare procedure โ
Rechtsgrondslag: Richtlijn 2014/24/EU
Administratieve informatie
Termijn voor de ontvangst van inschrijvingen of verzoeken tot deelneming: 2026-05-07 10:00:00 ๐
Voorwaarden voor de opening van de offertes: 2026-05-07 10:05:00 ๐
Talen waarin inschrijvingen of aanvragen tot deelneming kunnen worden ingediend: Nederlands ๐ฃ๏ธ
Minimumtermijn gedurende welke de inschrijver de offerte gestand moet doen: 3 maanden
Voorwaarden voor inschrijving
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Openingsdatum: 2026-05-07 10:05:00 ๐
Elektronische facturering: Vereist
Termijn voor verzoeken om aanvullende informatie: 2026-04-09 12:00:00 ๐
Gunningscriteria
Wegingstype: Gewicht (punten, exact)
Voorwaarden voor inschrijving
De aanbesteding valt binnen de werkingssfeer van Richtlijn 2009/33/EG van het Europees Parlement en de Raad (โrichtlijn schone voertuigenโ) โ
Aanbestedende dienst
Naam en adressen
Naam: Werkorganisatie HLT Samen
Nationaal registratienummer:
246510906
Postadres: Hoofdstraat 115 115
Postcode: 2181EC
Poststad: Hillegom
Regio: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Jeroen Tijhuis
E-mail: aanbesteden@unitedquality.nl ๐ง
Telefoon: +31 306995431 ๐
URL: http://werkenbijhltsamen.nl/werkenbij-hltsamen.html ๐
Type aanbestedende dienst
Regionale of plaatselijke instantie
Hoofdactiviteit
Algemene overheidsdiensten
Communicatie
Documenten URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/416656 ๐
Deelname URL: https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/416656 ๐
Elektronische indiening: Vereist
Aanvullende informatie
Dienst waar informatie over de beroepsprocedure kan worden verkregen
Zelfde als: Naam en adressen
Informatie over elektronische workflows
Elektronische facturering wordt aanvaard
Bron: OJS 2026/S 057-198648 (2026-03-19)
Award Aankondiging (2026-08-17)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1152095.75 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
1๏ธโฃ
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Voertuigcategorie: N1
Identificatienummer van de partij:
Contractnummer:
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-15 ๐
Titel: P1 Perceel 1
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 190541.05 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Naam en adres van de contractant
Naam: Blom's Automobielbedrijf BV
Nationaal registratienummer:
Postadres: Heerenweg 12
Postcode: 2222 AM
Poststad: Katwijk
Regio: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Haaike Bosman
URL: http://www.blomdsw.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
2๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 633055.7 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
3๏ธโฃ
Voertuigcategorie: N2
Identificatienummer van de partij:
Totale waarde van het contract/perceel: 328499.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
Bron: OJS 2026/S 158-570518 (2026-08-17)
Object
Toepassingsgebied van de aanbesteding
Totale waarde van de opdracht (exclusief BTW): 1152095.75 EUR ๐ฐ
Gunning van het contract
1๏ธโฃ
Een opdracht/perceel wordt gegund โ
Voertuigcategorie: N1
Identificatienummer van de partij:
LOT-0001
Contractnummer:
CON-0001
Datum van sluiting van het contract: 2026-07-15 ๐
Titel: P1 Perceel 1
Informatie over aanbestedingen
Aantal ontvangen offertes: 1
Aantal elektronisch ontvangen inschrijvingen: 1
Aantal inschrijvingen van KMO's: 1
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 190541.05 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0001
Naam en adres van de contractant
Naam: Blom's Automobielbedrijf BV
Nationaal registratienummer:
28086005
Postadres: Heerenweg 12
Postcode: 2222 AM
Poststad: Katwijk
Regio: Agglomeratie Leiden en Bollenstreek ๐๏ธ
Land: Nederland ๐ณ๐ฑ
Contactpunt: Haaike Bosman
URL: http://www.blomdsw.nl ๐
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
2๏ธโฃ
Identificatienummer van de partij:
LOT-0002
Informatie over de waarde van de opdracht/het perceel (exclusief BTW)
Totale waarde van het contract/perceel: 633055.7 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
2
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0002
3๏ธโฃ
Voertuigcategorie: N2
Identificatienummer van de partij:
LOT-0003
Totale waarde van het contract/perceel: 328499.0 EUR ๐ฐ
Identificatiecode van de inschrijving:
3
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen:
LOT-0003
Bron: OJS 2026/S 158-570518 (2026-08-17)
Nieuwe aankopen in verwante categorieรซn ๐
- Vervoersmaterieel en bijbehorende producten (>20 nieuwe aankopen)